Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fogyókúrás...

Melyik a legjobb fogyókúrás gyógyszer, mai használ és nincsenek negatív mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-os, pedig de van, és az, hogy vannak túlsúlyos emberek az nem a módszer kiválóságán múlik, hanem az emberek lustaságán, nemtörődömségén, tudatlanságán és kényelmességén (és 1-2%-nál azokon a betegségeken, amik miatt képtelenek lefogyni).


3-as vagyok, láthatod, hogy jó páran lepontozták a válaszomat - ami önmagában nem zavar, csak azt bizonyítja, amit az előző mondatomban felvázoltam. nemhogy utánanézni lusták, de ha ezt valaki leírja, hogy dolgozni kéne rajta, akkor inkább megnyomnak egy gombot, hogy fúj, másnap meg feltesznek egy kérdést, hogy a DM-es vagy a Rossmannos fogyasztószert érdemesebb-e venni. na ez a baj.

2019. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Sok értelmiségi, aki még életében nem fogyott le, de megmondja a frankót, hogy testmozgás és egészséges étkezés.

Ezek önmagukban jók a súly tartására.

Fogyáshoz azomban hagyni kell étkezési szüneteket, 8-16-24 órásakat, amíg

a szervezeted fel tudja dolgozni a tápanyagot és az inzulinszint lemegy. Ez alatt fogsz fogyni, így a 3-as hülyeséget mondott.

Az időszakos éhezés elég egészséges módszer a fogyáshoz.

Emellett szedhetsz vitamint, de csak egyfélét.

Esetleg próbáld ki a Daily One-t. Ez egy jó étrendkiegészítő, főleg ilyenkor.

Először ne egyél este 8-tól reggelig, majd este 8-tól délig, később este 6-tól délig és így tovább.

Persze úgy mérd ki, hogy jó legyen, ne éhezz, mert elveszti az értelmét.

Állj át természetes módon erre és az étkezéseden is változtass.

Kerüld a műanyag hulladékot, ne egyél hirtelen sokat, rágd meg jól az ételt.

Végezz aerobik edzésformákat. És ami a lényeg, hagyj emésztési szüneteket. Több órásakat.

Igyál sok vizet, üdítőket ne.

A többi amit mondtak súly tartásra jó.

Úgyhogy éhezni: szabad, de jól kell csináld!

2019. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Sok értelmiségi, aki még életében nem fogyott le, de megmondja a frankót, hogy testmozgás és egészséges étkezés."


ezen jót mosolyogtam.


3-as vagyok, kérlek részletezd, hogy hol és mivel mondtam hülyeséget (azon kívül, hogy te más szavakkal leírtad kb. ugyanazt, és hozzáadtad az időszakos böjtöt, ami arra való, hogy megkönnyítse a kalóriadeficit elérését, de lehet, hogy a kérdezőnek nem a megfelelő módszer).

2019. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 soosanita válasza:
Szerintem ne gyógyszerben gondolkozz. Nézd meg mit eszel, válts egy könnyebb étrendre e mellé érdemes étred kiegészítőt szedni ami méregtelenít és segti a zsírégetést, mert ugye mozogni is kell. Az étrend kiegészítők meg nem gyógyszerek hanem természetes összetevőjű termékek pl. zöldtea kapszi. Itt van ötlet ehhez: [link]
2020. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia! Keress rá a Reg-enorra :) ez alapvetően nem fogyókúrára van kitalálva, de az a mellékhatása, a rengeteg jó mellett amit még ad. (Immunrendszer, gyulladások megszüntetése a testben, tüdő egészségének helyreállítása, vese, epe, stb.)

Én is szedem eddig 2 kg ment le, úgy hogy az étkezésemen még nem változtattam, és a mozgást sem iktattam be még. De nagyon sok visszajelzést láttam, fél év alatt iszonyat sokat fogytak vele nök is férfiak is persze kell mellé mozogni is meg megválogatni mit eszel. Ez egy könnyű diéta, amiben hihetetlen de sok zsírt kell fogyasztani, szalonna, kolbász, sonka stb, tehát hús hússal, meg persze zöldség, egyetlen rossz benne hogy gyümölcsöt nem szabad csak citrusokat, cukrot el kell felejteni, süti, torta, Nuku. És tejtermékeket sem szabad sokat, mivel a Reg-enorban rengeteg a tejsavó. Ha nem vagy laktóz érzékeny, akkor próbáld ki. Első rendelésed kb 7800 Ft /fél liter, (egy kis kupakkal kell minden föétkezés után meginni egy órával, napi 3x) utána minden rendelésef után 10% kedvezmény ahogy rendeled folyamatosan, eljuthatsz oda H már 50%osan vásárolsz. Asszem ennyi a max kedvezmény de utána mindig ennyiért rendeled ha eljutsz oda. Nem hülyeség mert orvosok is dicsérik mivel ez egy tisztító kúra nem fogyókúrás szer! De nagyon sokat lehet vele fogyni. Mielőtt bárki belémkötne nem reklámozom, engem nem érdekel ki vásárol vagy ki nem semmi közöm a regenorhoz, én is csak egy fogyasztója vagyok.

Hajrá. :)

Mellette notevit skinny sleepet szedek, elsősorban az alvásra mert szarul alszok, de ez olyan hogy éjszakai testsúly kontrollos, és zsírégető. Anyukám 4kg-t adott le vele 2 hét alatt, semmilyen erőfeszítés nélkül.

Sok sikert!

2020. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!