Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Strandon mit esztek? Vagy mit...

Strandon mit esztek? Vagy mit visztek ami nem olyan hizlaló és épp nem tornás napod van? Böv lent

Figyelt kérdés
fagyit megengedtek magatoknak? az a baj h mások meg jokat esznek:S sok sok ötletet irjatok és mindent h mit esztek reggelitöl vacsoráig.
2010. júl. 20. 11:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a strand betudható "tornás" napnak, lubickolsz eleget. Viszont a kérdés nagyon gáz. Főleg, hogy előző nap mit eszünk, hogy lapos legyen a hasunk. Egy nap koplalástól nem lehet lefogyni, mint ahogy egy nap zabálástól sem lehet meghízni.

És torna mellett sem lehet bezabálni, a sült krumpli és a csokitorta sport mellett is hízlal és egészségtelen. Reggel is, délben is, este is.

Viszont nem hiszem, hogy normális életmód, akár fogyókúra mellett is ne lehetne megenni 2 gombóc fagyit lelkifurdalás nélkül.


Strandra is lehet vinni mindent, ami fogyókúra alatt megengedett otthon: a nyers zöldségek nem romlandóak, a gyümölcsök sem, a főtt kukorica sem, elvileg a natúr sült csirke sem, de annak nem árt a hűtőtáska, és lehet csinálni szendvicset teljes kiörl. kenyérből és vékonyra szelt, nem zsíros kolbászból. Mielőtt valaki lehurrogna, valamit kell enni, a sonka meg sajnos 40 fokban nem jöhet számításba. Nasinak lehet biokölesgolyót.

2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

én csak sajtos tejfölös fokhagymás lángost!!! nyami...

azért járok strandra! :-)


ismerek olyat aki fogyózik, de 1-1 ilyen nap belefér még nekik is. olyan drágák a strandbelépők, ha már kimegy az ember ne azon szenvedjen hogy éhezik, vagy hogy mekkora a segge a bikiniben.

2010. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Viszek magammal gyümölcsöt.
2010. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
szánni tudom az ilyen embereket akik egy boldogságforrást ismét idióta diéta kérdésseé tesznek. elég sz*r életetek lehet ha már ezen is görcsöltök.. én is diétázok, nem fogok 6 lángost megenni strandon, de 1et simán ha megkívánom, hisz úgyis lemozogjuk a vízben.. jaaj az éész.
2010. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem kell lehurogniiiii amugy fagyit amugyis ettem volna ha nem kérdem meg de ahogy feltettem a kérdést csak leirtam...gondoltam ha már kérdést teszek fel megkérdem ezt is, na de mind1,szenyát viszek énis meg hekket vagy rántot hust eszek majd meg persze gyümölcsöt a normális válaszokat köszönöm
2010. júl. 20. 14:09
 16/20 anonim válasza:

170 cm vagyok 52 kg,és nagyon jó alakom van.Tegnap a strandon következőket ettem:


-2 sajtos-tejfölös lángos

-1 hekk sültkrumplival majonézzel

-5 nutellás pali

-kb 3-4 jégkrém

-5 gombóc fagyi

-ebédre sült hús,sültkrumplival majonézzel

-3 szelet torta

-1 hambi

-2 hotdog

-és hozzá egész nap kb 4 liter nem light,hanem sima cola,jó hidegen.


1 kgval többet mutat a mérleg.Na és?Lemozgom,kész.Mit kell azzal foglalkozni a strandon hogy mennyit eszel?Érezd jól magad.Barátaim nekem egész nap mondták hogy embertelen mennyit zabálok,de kit érdekel?Egyszer az életbe megtehetem!

2010. júl. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egészségedre!
2010. júl. 21. 09:59
 18/20 anonim ***** válasza:

A kérdés annak szól, aki azt a sok mindent ette.

És ez a sok minden mennyibe került? Tényleg érdekel.


Kérdezőnek: én a legutóbb egy jégkását ittam és két szelet pizzát ettem. Jajj, meg egy fél adag vattacukrot (húgommal osztoztunk rajta).

2010. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Lángos asszem 300 volt darabja,hal és krumpli 2000,palacsintát én sütöttem reggel,jégkrémek 200-400,fagyi 150/gombóc,hús meg krumpli 2700,a torta a hambi és a hot dog pedig szintén házi gyártműny :) Kólát is vittük a teszkóból xD
2010. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ :)

Olyan soknak tűnt nekem az egész együtt, de így, hogy a fele házigyártmány, már nem mardos annyira az irigység :P

Mindig nézem azt a sok kaját a strandon, ennék mindenfélét, csak olyan drága minden :)

2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!