Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül hány kalóriát...

Körülbelül hány kalóriát égettem el ezzel?

Figyelt kérdés
Másfél óra intenzív mozgás. (fűnyírás) Futkostam közben 5 percenként, és most hulla fáradtnak érzem magam :) Mennyit égethettem el?
2010. júl. 20. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És napi 2-3 km gyorstempójú sétával mennyit lehet? Mert akkor legyalogolom. A séta megy, de a futás nem :S
2010. júl. 20. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Az első 45 percben az kaját égeted a hasadban és a következő 45 percben már zsírt égetsz. Egyél napi 5 ször, reggel lehet bármi, szénhidrát is és egyre kevesebbet a nap többi órájában szénhidrát nélkül. Csak akkor fogsz fogyni, ha diétázol és kardiózól. Futás, úszás, ugrálókötél, bicikli.

fűnyírásnál vigyázz, hogy ne kapj napszúrást.Nem rossz, de sajnos kevés. Akár milyen dagi vagy, 1 év intenzív kardió után lehetsz akár Jean Claude Van Dame , vagy ha nő vagy akkor Penelope Cruse :)

2010. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát augusztustól lesz lehetőségem úszni. Utána meg úgyis suli, tesiórák, szaladgálás ide-oda. :D
2010. júl. 20. 20:28
 4/4 Bauxitfőzelék válasza:

Jó a gyaloglás, azzal lehet a legjobban fogyni, de ne séta legyen, hanem rendes gyaloglás, fáradj ki 40-60 perc alatt! Lehetőleg hegyen.


Úszás alakformálásra jó, de arra is szükség van.


Kajára figyelj!


Az, meg hogy x percig a hasadban lévő kaját égeted.. 120-140-es pulzus közt a zsírt fogod égetni, evés után egyből úgysem lehet semmit csinálni.


Szénhidrátot meg kéne enni, de összetettebbeket, nem cukrokat ilyesmi.

2010. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!