Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az elmúlt 2 hétben körülbel...

Ha az elmúlt 2 hétben körülbelül 800-900 kalóriát ettem minden nap, és ma nagyon sokat ettem:1500 kalóriát, akkor ez bezavar majd a fogyókúrámba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha holnap nem eszel annyit akkor nem.Mozogj intenzívebben ma és észre sem veszed.
2009. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Sose értettem az 1000 kalória alatti diétákat. Csak felvilágosítalak ,hogy az a 1500kcal is kevés egy diétához...
2009. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Ti nem vagytok normálisak, én 2000 kalória alatt sosem szoktam enni egy nap ugyanis annyi a normális, mégsem vagyok kövér!


Uh nem a kajáláson múlik az hogy mennyi a súlyod és azon is csak kis mértékben hogy mit eszel, főleg a cukrok hízlalnak a zsír már nem is annyira.

Én pl imádom a szalonna pörcöt gyümölcsös sörrel!!

2009. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.18,52 te vagy az én emberem.én is elkezdtem a kalóriákat számolni,de megúntam,egyszerűen nem eszek tésztát fehér kenyeret,és édességet.mind te is ,én is szeretem a disznótorost,de én a kolbit,és a disznósajtot.öt napig csak azt ettem,és nem állt meg a fogyásom így sem.Mozgás a lényeg,ez a kérdezőnek szól.
2009. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2000 kalória mellett disznó lennék már.

160 cm-es 50 kilós nőnek napi bevitele 1400 kalória.

Kicsit magasabbaknak: 1400-1600 kalória.


Akik erősen mozognak, sportolnak: 1500-2000 kalória.


A gebe gyors anyagcseréjű lányok ehetnek 2000 kalóriát is, nem híznak.


Ez --magasság, súlyfüggő

--anyagcsere-alkatfüggő,

--napi leterhelés, mozgás, aktivitásfüggő.


Sztem 1500 kalóriától nem lesz semmi bajod, ez jól is esett egy kicsit a szervezetednek.

1000 kalóriától én már lassan fogyok, tehát nem kell 18 óra óra után enni. Ez a lényeg.

2009. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali.

Nem fog bezavarni, néha én is tartok csalónapot, általában hetente 1szer, ilyenkor kicsit többet eszem.

2009. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!