Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg csak fogyasztó szerekk...

Tényleg csak fogyasztó szerekkel lehet hatásosan fogyni?

Figyelt kérdés
Már a terhességem elején volt súlyfeleslegem (az ülő munka és mozgás szegény életmód megtette hatását) és most szülés után is maradt egy pár kiló. Kb 10-15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Olvasgatom a különböző fórumokat és általában aki sikereket ér/ért el viszonylag rövidebb idő alatt (fél - 1 év) mind valamiféle fogyasztó szert szed/szedett (zsírégető, kollagén, protein stb). Eléggé tartok az ilyen szerektől mivel megterhelik a májat, vesét egyedül a kollagént szedem, mert kissé megnyűlott a bőröm. Ha mindenféle protein, zsírégető és társai nélkül szeretnék fogyni viszonylag egészséges táplálkozással akkor az már veszett ügy?
2020. jan. 7. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az ételeket leméred pontosan? Van aki ott rontja el, hogy csak beírja kalóriabázisba, hogy egy szelet kenyér, közben meg akkor szeletet vágott magának, hogy kitesz három szeletet. :D Én csak kalória és makro számolással fogytam 15 kilót, semmit nem szedtem mellé.
2020. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szeletelt kenyeret veszek, rajta van hogy egy szelet mennyi kalória 😊
2020. jan. 8. 15:21
 13/15 anonim ***** válasza:

#3

", idegesítő... sztep pad... beteszem ugyan úgy a tv elé,"

Nekem a térdem miatt nem javasolt, de ilyen földszinten szteppelés finoman, az is bevált.

2020. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Most keményen bele vágtam. Ma is meg volt a napi 10000 lépés tempós séta alatt + most végeztem a tornával. No cukor, no fehér liszt, gyümölcs csak modjával. Eddig 1 kilót híztam, remélem csak a víz gyűlt be. Áprilisig ha nem mozdul mínuszba a súlyom, irány doki.
2020. jan. 8. 18:27
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A térd fájósoknak leírom a sztorimat ez ügyben, igaz nem a térdem, hanem a boka ízületem fájt, de olyan szinten, hogy sántítottam 1.5 éven át, és utaltam minden nemű mozgást, ha tehettem, csak ültem, feküdtem... mindezt még 130+kg koromban...

Jártam orvostól orvosig és egyszerűen nem hittem el, hogy senki nem jön rá, mi baja a bokámnak...

Szervi bajt nem találtak se röntgennel, se semmivel.. végigjártam minden környező természetgyógyászt, masszőrt, manuálterapeutát... volt ami pár hétre felüdülést hozott, de semmi nem használt... fájdalomcsillapítókat kellett szednem, hogy bírjam melóban az ácsorgást...

Aztán ajánlottak egy ortopédus öreget, aki már rengeteg más orvosok által leírt embert összerakott... elmentem hozzá, megvizsgált, kikérdezett, megnyomkodta a lábam... aztán rám nézett és ezt mondta:

Fiatalember, amit nem használnak, az tönkremegy...

Ez volt az orvosi szakvéleménye... ezért a vizsgálatért fizettem 15000ret... hát mondanom sem kell, ideges voltam... fél év múlva akkor volt 2hónapos a kisfiam, nagyon kellett a pénz, az autóm kiesett, szervízbe kellett adnom 2hétre... 3km re dolgoztam, reggel gyalog mentem, délután gyalog jöttem, hogy legalább a buszra ne kelljen költenem... pokoli kínokat éltem át, rettenetesen fájt a bokám... volt, hogy munkába menet félúton le kellett üljek, mert férfi létemre sírva fakadtam...

1het után kiderült, hogy komolyabb a kocsi baja, mint hittük, es be kell szerezni az alkatrészt, így a 2hétből 3hét lett... a 3.hét végén egyszerűen nem hittem el... egyáltalán nem fájt a bokám... ez volt 2012vegén, ez adta a fő lökést és motivációt az életmód váltásomhoz... azóta is gyalog illetve mostmár 3 éve futva járok melóba.

2020. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!