Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brutálisan bezabáltam? Mivel...

Brutálisan bezabáltam? Mivel tudnám ezt ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
Szépen haladtam a diétámmal és egy kis edzést is beiktattam a mindennapjaimba. Korábban nagyon édesség függő voltam, rengeteg csokit, sütit, péksütit, kekszet, nápolyit ettem. Ezeket szinte teljesen kiiktattam, mert tipikusan olyan vagyok, aki nem tud ezekből mértéket tartani. Nekem nincs olyan, hogy megeszek egy darab szaloncukrot vagy egy sor táblacsokit, akkor nincs megállás. Joghurtot, mitlit viszont ettem diéta alatt, édes helyettesítőjeként az édességeknek. De ma késő este, vacsi után ramtort egy csillapíthatatlan édessegvágy, és mivel pont volt is itthon egy csomó, megettem majdnem +2000 kalória édességet. Most nagyon fáj a hasam, kemény, émelygek, rosszul érzem magam. Ettől oda a diétám? Meg csak másfél hónapja csinálom.
2020. jan. 7. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett oda a diétád, nem történt semmi. Holnaptól folytatod, mintha mi se történt volna.
2020. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval :) nincs oda, néha kell egy kis áramszünet :D
2020. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hányás segíthet. Nem azt mondom, hogy legyél bulimiás, de én pl. néha, amikor ilyen szörnyen érzem magam, hányok és megkönnyebbülök. (Nem diétázok.)
2020. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Soha nem fogysz le! Ilyen jellemmel amúgy is ásd el magad!
2020. jan. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Oda az eddigi diétád.
2020. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
úgy, hogy most 3 napig egy falatot sem eszel
2020. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

MÁssal is kéne foglalkozni, nem csak az evéssel, és akkor nem fogsz hízni. Nálunk régen a házi sertések csinálták az ólban, hogy csak pihentek, aludtak, meg ettek, ja meg ürítettek, más dolguk nem volt, igaz őket nem zavarták a kalóriák, meg a plusz kilók.... Na így télen, amikor a hidegben nem ügyködök a kertben és sportolni sincs nagyon kedvem a szabadban, mert nagyon nem bírom a hideget, szóval gyakorlatilag az a mozgás van az életemben, hogy naponta elmegyek dolgozni, meg haza és némi takarítással járó fizikai dolog... a többi passzív tevékenység. Ekkor ha annyit eszek, mint egy tavaszi-nyári vagy épp őszi dolgos mapomon, és ráadásul, ha ezt többször ismétlen egymás utánba, akkor úgy érzem magam, mint a disznó anno az ólban...

RÉm egyszerű, ha nincs annyi mozgás, nem kell annyi üzemanyag! Intelligencia kérdése, hogy ellen tudj állni! Nekem többnyire szokott sikerülni, csak néha hagyom el magam, és kicsit.

Ja és ha többet is eszek, nem az van, hogy kiütöm magam, meg bezabálok egy egész tábla csokit, stb. hanem csak szimplán kissé többet eszek a kelletténél.

2020. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ó elentereztem, és még akartam valamit!

Ellensúlyozni mindig mozgással tudod! Használd fel azokat feles kalóriákat, ha már így tudod számolgatni!

2020. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elején mintha magamat olvastam volna. Nálam sincs mérték, elkezdem és nincs megállás... inkább nem eszek egyáltalán semmi olyat mert elég egy falat és átkapcsol az agyam zaba üzemmódba. Nyugi, ahogy az első írta, mintha mi sem történt volna folytatod a diétád.
2020. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!