Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam: 1 doboz Ben and...

Bezabáltam: 1 doboz Ben and Jerry,1 doboz mártott ischler,1 karamelles frappucino,2 doboz háromszög szendvics és még a délután meg volt az egészséges rizs + mustáros csirke kombó. Mit csináljak holnap? Egyek avagy ne?

Figyelt kérdés
Ennyire még sosem kapott el a roham :D
2019. márc. 4. 01:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

szerintem vagy 4500 kcal

de nem merem kiszámolni

a ben and jerry alapból 1700


amúgy október óta fogyózom és heti rendszerességgel sportolok, de még ennyire sose zabáltam be

2019. márc. 4. 01:42
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne csinálj semmit, folytasd ugyanúgy a diétádat ahogy eddig, ha jobban érzed magad tőle 2-300 kalóriával csökkentheted a kereted. (Nem tudom most mennyit eszel de 1200 kcal alá ne menj)
2019. márc. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha október óta fogyózol, akkor ettől semmi bajod nem lesz, hízni nem fogsz, max betöltődnek a glikogén raktárok az izmokban, az meg vizet köt meg, szóval reggel tuti nehezebb leszel 2-4 kilóval. Viszont 2 nap alatt lemegy a megkötött víz, vagy ha sokat szoktál kávézni, akkor már estére is simán.
2019. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi vagy nagy (literes) Ben and Jerry's? Mert a kicsi még amatőr szint. Én nagyot ettem meg egy evésre :D
2019. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 lencsefőzelék ***** válasza:
27%

A rizs + mustáros csirke kombóban mi az egészséges? A legtöbb mustárban cukor is van, az nem annyira jó. A csirke az tudtommal hús, ami az egyik legegészségtelenebb étel egy ember számára.

„A feldolgozott húsok egyértelmű összefüggésben állnak a megnövekedett daganatos betegségek számával. Az Egészségügyi Világszervezet 10 ország több mint 800 tanulmánya alapján megállapította, hogy a feldolgozott húsok fogyasztása és a daganatos megbetegedések között szoros összefüggés van. Napi egy adag hús fogyasztása 18%-kal növeli a vastagbélrák kialakulásának esélyét.”

Dr. Neal Barnard:

„Az állati eredetű étkezéssel az a gond, hogy nagyon nagy szerepet játszik a szívbetegségek kialakulásában, és minden területre kihat.”

Dr. Michelle McMacken:

„Az állati termékek szekvenciális csökkentésével az emberek tovább élnek. Kevesebb szívbetegség, kevesebb rák, kevesebb diabétesz fedezhető fel.”


És ha már rizs, akkor a barna sokkal jobb.

[link]

2019. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha már okoskodsz te marha vegánállat, legalább tudhatnád, hogy a feldolgozott hús az a felvágott, és nem a hús okoz daganatos megbetegedéseket, hanem a sok nátrium, amivel tartósítják a felvágottakat. De mind1 is, gondolom aznap még nem tudtad senkinek elmondani, hogy te vegán vagy, így kiírtad magadból, semmi gond.
2019. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Megnézném ezeket az okoskákat,akik habzó szájjal állítják, hogy ők vegánok és így és úgy, és hijj és hajj...hogy dugiban zabálják a húst hússal.
2019. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 lencsefőzelék ***** válasza:
29%

6-os:

1. Nem csak a felvágott, hanem a sonka, a szalonna, a szalámi, és bizonyos típusú kolbásztermékek, például a virsli is feldolgozott hús. És nem elsősorban a nátrium, pontosabban a nátrium-nitrit okoz rákot, hanem maga a hús.

Még a kormánymédia is lehozta pár éve:

„A feldolgozott hústermékek rákkeltők, és "valószínűleg" a vörös hús is az – derül ki az Egészségügyi Világszervezet rákkutató ügynökségének hétfőn nyilvánosságra hozott tanulmányából.”

„Az IARC munkacsoportja megállapította, hogy a feldolgozott hús fogyasztása végbélrákot okozhat”

[link]


2. Miért baj az, hogy megírtam az igazat kérdezőnek? Valószínűleg nem tudott róla. Arra pedig, hogy a csirke jobb-e, Dr. Caldwell Esselstyn így válaszolt:

- A csirke jobb?

- Ez olyan, mintha arról kéne döntened, hogy agyonlőjenek vagy felakasszanak.

Idézet innen: https://www.youtube.com/watch?v=OqNX7aeGbdM


3. Nem vagyok se vegán, se állat, viszont fel tudok sorolni néhány vegán állatot (különírva): elefánt, orrszarvú, gorilla. Szerintem elég nagyok, erősek, pedig nem esznek húst. (A vegán testépítőkről most csak zárójelben teszek említést.)

Tudtad, hogy pl. Carl Lewis is vegán volt aktív sportpályafutása idején?

2019. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
A vegán testépítőkről és erőemelőkről kár is említést tenned, ugyanis a top 3 közelében sincsenek egyik sportban sem. De őket nem értem miért keverted, mivel a férfi által termelt tesztoszteron 20-40xesét nyomják hetente be ( egyéb dolgokkal együtt), ezért ha szärt ennének lekváros kenyérrel, akkor is 3x erősebbek lennének, mint egy átlag ember. Az állatokat kár idekeverni, teljes más az emésztő rendszerük.
2019. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Carl Lewisről ennyit:


[link]


1990ben lett vegán, onnantól kezdve megnézheted, gyakorlatilag minden eredménye romlott, nem egy honlapon írnak arról, hogy ez volt nagyjából a karrierje vége, jó példa volt, köszönjük.

2019. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!