Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hete váltottam életmódot és...

1 hete váltottam életmódot és azóta fogyás helyett 3kg-ot híztam? Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nulla informàcióval az étrendedről erre nem fog tudni senki érdemben vàlaszolni. Vagy hogy egyàltalàn van e miből fogyni. Plusz 1 hét az semmi.
2020. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így már én is jártam, hogy életmód váltás gyanánt elkezdtem fogyókúrázni, aztán plusz 6kgval gazdagodtam...


Inkább vissza álltam arra, hogy mindenből eszek, iszok, de mértékkel. (alkoholt, szénsavas üdítőket illetve üdítőt nem iszok csak ízesített vízet ritkán)

Így nem hízok, de sajnos nem is fogyok...

Intenzíven kéne mozognom, akkor elkezdenének olvadni kg-ok, de lusta vagyok edzeni....

Évek óta ugyan annyi kg vagyok, ami nem bíztató sőt elkeserítő, de legalább nem hízok...

2020. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul mérted. Egy hét alatt nem hízhattál 3 kilót. Valami nem stimmel.
2020. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
rosszul mérsz
2020. jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Mit takar az, hogy életmódot váltottál? Egészséges kajából is simán lehet kalória szufficitbe lenni.
2020. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne mérd magad csak havonta. Számolj kalóriát az nem csap be. Egészséges kajától is hizol. A lényeg a mennyiség.
2020. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon kevés infó. Milyen magas vagy, hány kg, férfi, vagy nő, mit és mennyit eszel/iszol?

Én nő vagyok, havi előtt simán 2-3 kg-al többet mutat a mérleg, ami azonnal le is megy, ha túlesek rajta, mert ez javarészt víz, és teljesen normális.

Lehet, hogy nem fogyasztol elég vizet, olyankor is hajlamos a szervezet megkötni, illetve bizonyos étrend kiegészítők is (pl a kreatin).

Ha hirtelen kezdtél el sokat intenzíven edzeni, akkor is mutathat többet a mérleg az alap súlyodtól függetlenül, mivel izmosodtál. Ez férfiaknál feltűnőbb, mivel sokkal gyorsabban izmosodnak ki, mint a nők.

És persze lehet nem megfelelő az étrend. A kevés magnézium okozhat székrekedést, ami hirtelen meg tudja dobni a kilók számát. De lehet, hogy más diéta kéne, mert valóban híztál (bár egy hét alatt akkor is irreális a 3 kg).

Plusz mérési hiba is lehet. Mikor, és mennyi ruhában mérted magad, voltál-e előtte wc-n. Ha az első mérés éhgyomorra volt reggel, mosdó után, a második este, 3 étkezés után, 2 liter folyadék után, akkor semmi extra nincs a plusz kilókban. Ha nem üres az emésztőrendszered, nyilván többet mutat.

2020. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt h több kalóriát vittél be mint amennyire szükséged van. Az egészséges kajából se lehet sokat enni ha fogyni akarsz, sokan itt rontják el, barna kenyér, ja abból mehet a 2 szelet, nem dehogy, csak jobb hatással van a vércukrodra, és egészségesebb.
2020. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!