Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti szoktatok hizni karácsonyko...

Ti szoktatok hizni karácsonykor? Ha igen mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Vagy esetleh husvétkor? Ilyenkor mindig annyi finom hami :D

2019. dec. 14. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Bánatomban még többet eszek.
2019. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Szoktam. Igaz, keveset, úgy 1-2 kilót, melyet januárban leadok.

Általában sokat eszek az ünnepekkor, de mellé próbálok mozogni is.

2019. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Az nem hízá, csak a kaja súlya+salakanyag. 3 nap alatt nem lehet hízni.

Mellesleg nem kötelező zabálni

2019. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
körülbelül 7 ezer kalóriát kéne elfogyasztanod egy nap alatt hogy 1 kilót hízz és ugyan ennyit elégetni hogy fogyj :) amit látsz karácsonyi lakoma után magadon és a 1-2 kg súlyt a mérlegen az a megevett étel de azt megemészted és kijön belőled, én havonta 1x tartok csalónapot olyankor annyit eszek mint karácsonykor sőt lehet még többet is :D és olyankor úgy nézek ki mint egy 4 hónapos terhes, de 2-3 nap alatt vissza áll a normál testsúlyom és a hasam is lapos marad. szóval hízni csak úgy lehet ha hosszú heteken át vagy hosszú hónapokon át eszel annyit mint karácsonykor szerintem 2-3 nap alatt alig ha lehet 1 kilót hízni zsírszövetbe
2019. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
3 kilót hízok mindig,ami nem megy le magától :/
2019. dec. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nem eszem többet karácsonykor, maximum 2-3 kis szelet sütivel a 3 nap alatt.
2019. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Többet szoktam enni de mindig kompenzálok edzéssel. Néha sikerül tartani a súlyt, néha nem.
2019. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert az évek alatt leállítottam a kajával tukmáló rokonságot, már elviselik, hogy nem tömöm meg magam rosszullétig.
2019. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Soha, mivel egyik ünnep sem érdekel. Enni nem szeretek, a karácsonyt egyenesen utálom. És a fogaimat roppant nagy becsben tartom, akárcsak a súlyomat. A világ minden kincséért sem tenném tönkre "annyi finom hami" miatt, főleg, mert a magyar kosztot kifejezetten utálom.
2019. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Miért híznék attól, hogy 3 napig a szokásos ebéd-vacsora mellett eszek pár szelet süteményt? :D

Ha az egész hetet végigzabálnám, de szó szerint, tehát reggeltől estig tömném a fejem hússal-krumplival-süteménnyel, akkor 1-2 kiló feljönne, de az el is tűnne rögtön, ahogy vége az ünnepeknek. Pedig én könnyen hízok, de kettő családi ebédtől meg egy kis sütitől még nem lesz bajom.

Egyébként meg attól, hogy sok a finomság, még nem kell kötelezően mindenből degeszre enni magunkat. :) Ha sokféle van, akkor mindenből egy picit szedsz, és kész.

2019. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!