Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dieta alatt milyen kenyeret...

Dieta alatt milyen kenyeret lehet enni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, minden kenyér és minden a világon hízlal, de olyan kenyeret akarok venni ami egészségesebb és valamivel kevésbé hízlal mint egy sima fehér kenyér. Reggelire eszem csak kenyeret, 1-2 szeletet, meg ha olyat főzök amihez passzol a kenyér, akkor max ahoz is egy szelet. Extrudált kenyeret meg pufi rizst akartam kenyér helyett, de sok rosszat olvastam róluk.

2020. jan. 14. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#7 en nem akarok életmódot váltani, nem is értem miért akarod eldonteni helyettem hogy én mit akarok? Néhány dolgot mint pl a kenyér ki akarom iktatni teljesen. Ennyi. Ez még nem eletmodvaltas. Különben sem a megfogalmazás a lényeg ha nem vetted volna észre, hanem a kenyér!!!!!! De leglabb a többiek értették a lenyeget :)
2020. jan. 15. 15:23
 12/14 anonim válasza:

Én nem eszek kenyeret!!

Csak puffasztottrizs, abonet. A fehérlisztes termékeket is száműztem, egyedül tortillát szoktam enni heti 1-2 alkalommal.

2020. jan. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én purpur kenyeret eszem, és teljes kiőrlésű rozst, ami már szinte fekete, olyan sötétbarna.(ilyen: [link]
2020. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Lidl-be vagy Aldi a lehet kapni ch csökkentett kenyeret 6,1/g100g

2020. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!