Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik nem egy kifejezett...

Akik nem egy kifejezett diétát követnek, hanem életmódot váltanak, mit csinálnak máshogy? Mi az amire még figyeljek?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakon változtattam:

Nem eszem kenyeret,nem eszem finomlisztes ételeket,tésztákat. Elhagytam az édességet.Helyette eszem sok főzeléket,húsokat,leveseket, könnyebb ételeket.Zöldséget,gyümölcsöt,joghurtot,magvakat.

Heti többször edzem itthon.

Rengeteg vizet iszok.

Mire érdemes még figyelni? Jelenleg 158 cm vagyok, 64,4 kg. Nyár végén 72 kg voltam. Decemberben a karácsonyi vásárok miatt volt kilengésem, de a karácsonyt ks tudatosan csináltam végig.



2020. jan. 19. 08:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6-os, minek szólsz hozzá olyasmihez, amiről fogalmad sincs. Bár szerintem te a súlyzós edzésre gondoltál, legalábbis remélem. Az aerob munka nagyon jó éhgyomorra, pl szobakerékpár.
2020. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11 / jó ha otthon éhgyomorra elbiciklizgetsz azzal lehet nincs gond. Én csoportos edzésre járok (TRX) Tipikus, hogy néhány új az első negyed óra után kihullik... szédülés, hányinger. Edző első kérdése: Mikor ettél utoljára, és mindig kibukik h már régen.
2020. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pedig reggel éhgyomorra szoktam kondizni járni és nem vagyok gyenge. 72 kilósan 100kg felett van az 1 ismétléses fekvenyomás maxom pl. Ha kaja után 2-3 órával megyek, gyengébb vagyok. Embere válogatja, ezt nem lehet általánosítani.
2020. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjon le mindenki, nagyon sokan edzenek éhgyomorra, diétában kifejezetten hatékony az éhgyomorra végzett aerob munka. De van aki gyúr is éhgyomorra.
2020. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Végülis én nem fogyokúrázok, hanem szálkásítok, aki jól bírja az aerobot lehet nem nagy dolog éhgyomorra edzeni. Nade kondizni? Nem csak a zsírégetést, hanem az izomvesztést is eredményezhet. Szerintem azért lecsúszna legalább egy banán vagy fél protein szelet, de te látod magadon a fejlődésed, ha neked nem kívánja a szervezeted akkor rendben.
2020. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem okoz izomvesztést, aki bírja, vagy csak reggel ér rá, nyugodtan gyúrhat. csinálják sokan, eredményesen.
2020. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!