Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta? Sportolók szerintetek...

Diéta? Sportolók szerintetek ez jó lesz?

Figyelt kérdés

Meg kéne szabadulnom egy 10-től, heti 12x edzem, de változtatni akarok a kajámon. Ez milyen?


R: 50g zab+ 2 tojás +30g fehérje kisütve

T: 30g fehérje

E: 150g zöldség+ 150g hús+ 50g bulgur

U: 100g zöldség+ 100g hús+ 50g bulgur

V: 250g zsírszegény túró+1 tojás


Mit gondoltok? Minden reggel éhgyomorra kardiózok 45p és heti 5x járok terembe, valamikor azután is kardiózom. Anavarral akarnám kombózni mivel 7éve edzem és az istenért se száradok le. 22/L



2020. jan. 20. 20:27
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én kíváncsi lennék egy képre is. Arc nélkül tehetnél be párat. 7 éve edzel heti 12 alkalommal és 10kg zsír van rajtad? Akkor már elnézést de 7 évig tömegnöveltél? Vagy 7 évig nem tartottál étrendet és most akarsz diétázni? Aki 7 évig megfelelő étrendet tart és keményen edz azon nincs 10kg zsír. Esetleg akkor van ha 40-50kg volt rajta mikor elkezdett edzeni...


Valami sántít ezzel a kérdéssel...


"Ami bemegy nem jön ki" dologra meg annyit írnék hogy nem is fog amíg a napi rostbeviteled 20g körül lesz... Diétánál alap a magasabb rostbevitel. A te rostbeviteled még az egészséges minimutot sem éri el, nem hogy a diétához megkívánt mennyiséget. A folyadékbevitelről nem írtál. Ha nem iszol eleget /3L naponta kb./ a szervezeted vizet fog raktározni és ahogy te fogalmaztál "az istenért sem fogsz beszáradni". Ha alkoholt iszol akkor sem. Ha üdítőket iszol akkor sem. /naturálon persze, mert azt hogy szerek használatával hogy működik a dolog azt nem tudom/

2020. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy irreálisak a céljaid? Mégis mekkora vagy, mennyi a testzsírszázalékod? Lányhoz képest őrült sokat edzel.

Cukor és liszt nélkül székrekedés? Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Most miket eszel?

2020. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amint számítógép elé kerülök küldök az utolsó két válaszolónak képet. Nem gondolnám, hogy irreálisak lennénének. Napi 4-5l víz csuszik le, egyértelmű hogy cukrosat nem iszok illetve tejet sem maximum manula tejet. Napi 20g? Mégis mivel tudnék többet bevinni? Az a baj, hogy engem már ijesztegetni lehetne a szénhidrát szóval..
2020. jan. 21. 12:07
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdező, ugyan azt eszem mint ami le van írva csak reggel ettem 130g túrót, illetve tízóraira 50g zab+ fehérje vacsora uborka + 100g hús
2020. jan. 21. 12:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne egy időre lecserélned a túrót és/vagy a bulgurt valami másra (a székrekedés miatt). Esetleg több zsírt, több zöldséget enni (utóbbiból én simán betolok napi 400-500 g-ot).
2020. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!