Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 15 éves,67 kilós,166 cm...

Egy 15 éves,67 kilós,166 cm magas lánynak milyen diétát ajánlotok? Sportolok 2 hónapja heti 2x. Hány kalóriát egyek egy nap? Van esély arra, hogy nyárra lefogyok 6-7 kilót?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 10:33
 1/4 anonim válasza:
Sok oldal van a neten, ahol ezeket tudod számolni. Én a kalóriabázist használtam és nekem segített. Ha 6-7 kilót nem is, de egy olyan 4-et simán tudsz. Nem szabaf túlzásba esni, erre figyelj oda. Ami fokozatosan megy le, azt sokkal könnyebb később is tartani. Sok sikert^^
2017. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Az mennyit segítene, ha kezdésként csak az édességből ennék keveset, és azt a keveset se este enném meg?

(Eddig vacsorára rengeteg édességet ettem, legalább 700-800 kalóriát

2017. máj. 14. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Amit mindenkinek. Low carb high fat diéta+sport.

Heti 2x sportolás az semmire sem elég.

Kalóriabaromságot felejtsd el.

2017. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenki bírja a LCHF étrendet, van, aki 1 nap alatt rosszul lesz tőle.

Szerintem tapasztald ki, kérdező, hogy NEKED mi a jó módszer. Első körben kis lépések, az édességes ötleted pl. teljesen kiváló, persze ez még nem fogyaszt, ha a kieső kalóriákat mással pótolod, de jó esélyeid vannak, hogy ez a pótlás ne történjen meg.

Mozogj, válts jobb, tisztább étkezésre, egyél olyan ételeket, amik laktatnak s tápanyagdúsak...

A kalória egyéni, 1500-zal kezdeném, ha keveset (de nem semmit) mozogsz.

2017. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!