Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Schobert Norbi videójáról mi...

Schobert Norbi videójáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy van némi igazságtartalma annak, amit akart mondani, de nem lehetett volna ezt picit finomabban közölni a nagyérdeművel, vagy ez is csak egy marketing fogás részéről?

2020. jan. 21. 12:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelmű, hogy azért csinálja, hogy beszéljenek róla.

Szerintem nagyon bántón és ostoba módon fogalmazott. Ráadásul teljesen egyoldalúvá tette a dolgot. Nem kéne mindent a nő nyakába varrni.

Ha teszem azt én vagyok a férfi és a feleségem nagyon meghizott a terhesség során és a szülés után sem próbálja leadni, AKKOR elmondhatom neki, hogy zavar és segíthetek neki abban, hogy legyen ideje edzeni, ehetek vele szolidaritásböl fogyis kajákat, sőt, fozhetek is neki ilyet. Sőt, edzhetek is vele, hogy motivaljam, ne egyedül kelljen neki.

Nem gondolom, hogy a felrelepes a megoldás, ahogy Norbi vázolta.

Ha addig eljut egy kapcsolat, hogy gyereket vállalunk, akkor a nehezsegekkel, zavaró dolgokkal is meg kéne tudni küzdeni, nem elhagyni a családot, ahogy ő mondta.

2020. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

- Nemcsak a nők között van sok elhízott, túlsúlyos. Miért pont a nőket kell támadni? Ráadásul a férfiak még az se mondhatják, hogy a terhesség miatt híztak :)

- Egy embernek nem a külsője az legfőbb, egyetlen értéke. Főleg egy párkapcsolatban, házasságban.


Persze nem kell elhízni. De azért annak is van mértéke. Van, akin 10-15 kg plusz sem látszik nagyon, nem lesz sovány, meg nádszál, de attól még nézhet ki jól és lehet fitt is.

Nem nézhet ki mindenki úgy, mint tizenévesen. És nem is kell.

Persze lógó hájas, mozgásképtelen ne legyen senki. De szerintem ezekből azért még nincs olyan sok, mint pl. USA-ban.

Norbi biztosan azt gondolta, hogy most minden nő megijed és rohan megvenni a Norbi termékeket, amik egyébként egészségtelenek, és feleslegesek. Negyedannyi áron bármelyik általános élelmiszerüzletben lehet találni normális hozzávalókat, termékeket.

2020. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem volt igazság abban amit mondott.
2020. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit ellentmondásos, hogy ilyeneket mondott, minekután megcsalta a “nemkövér” feleségét.
2020. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem fér a bőrébe. Lehet, hogy marketingnek szánta, de most ezzel a szöveggel teljesen elvágta maga alatt a fát több száz ezer ember szemében. Nőkében-férfiakéban egyaránt.
2020. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Napokban többször olvastam, h mzgcsalta a feleségét. Eddig sosem hallottam erről. Nem tudom, milyen igazság alapja van ennek? A videójáról inkább nem nyilatkozok, mert akkor kipontozva kellene majdnem írnom mindent, annyira felhaborodtam rajta. Ahhoz képest, h fitnesz gurunak titulálják, nagyon nem úgy néz ki az alakja.
2020. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Norbi hülye volt mindig, az is maradt.

Amikor tudta nélkül lefényképezett egy kövér lányt, és a fényképe alá írt egy dörgedelmet, az kiverte nálam a biztosítékot.

Ez már olyan "szokásos", Norbi egy hülye ember, nem tudja, mit mondhat, mit nem.

Ilyen volt, ilyen is lesz.

2020. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
2020. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

Norbinak mindig volt egy nyers, szókimondó stílusa. Nincs ebben semmi új.

Megfogalmazta a sajàt véleményét, a sajàt nézetei és ízlésvilàga alapjàn, neki a karcsú test hozza meg a vàgyat a szexhez, és vizuàlis típus, nem érzelmi, nàla ez így működik, meg még sok màs férfinàl is. És ha a nő elhízik, màr nem tartja vonzónak. Ez van. Elég körbenézni a gyakorin, hàny ilyen jellegű kérdés van, és làtható, hogy igaza van.

Sok embernél betalàlt a dolog, ezért a nagy felhàborodàs.:)

Màsrészt viszont igencsak àltalànosítóan fogalmazott, és úgy àllította be, mintha minden pasi egy érzelmektől mentes ösztönlény lenne, ugyanolyan ízlésvilàggal mint ami neki van. Holott ez nincs így.

Az olyan pasik akiknek tetszenek a duci nők, nem fogjàk nem kívànni, / elhagyni/ megcsalni az asszonyt, ha az felszed x kilót.

Vannak férfiak akik érzelmi alapon szexelnek, és szeretnek testsúlytól függetlenül.

És azt se felejtsük el, hogy az ő felesége sose volt meghízva, mégis megcsalta.... ezek utàn jobban jàrt volna szerintem, ha ebbe az egészbe inkàbb nem megy bele.

Szerintem egy igazi kapcsolat egyébként nem a külső vàltozàsokon múlik, de ez az én véleményem, meg a pàromé is.

Nem kicsit àltalànosított, DE alapvetően nem mondott butasàgot. Én elfogadom a véleményét, se engem, se a hàzassàgomat nem érinti. Nàlunk nem így működnek a dolgok, ahogy nàla. De ettől neki még lehet véleménye, és részben igaza is van. Ennyi.

2020. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy ez csak a hozzá hasonló egyszerű, primitív, proli barmokra igaz. Az olyan emberek, akiknek egy minimális intelligenciája van, megbeszélik a problémákat, közösen keresnek megoldást rá, és kitartanak egymás mellett, amíg megoldódik, vagy ha nem megoldható, akkor elfogadják egymást az új formában is. Mivel ilyen kapcsolatban élek, nem izgat, hogy mi a divat a zárt osztályon.

Sokkal inkább egy kirakati majom lett belőle az elmúlt években(vagy már alapból az volt eddig is, őszintén, sose érdekelt), aki csak az ehhez hasonló botrányokkal tudja elérni, hogy egy picit is figyeljenek rá, mert amúgy a kutya nem foglalkozna vele. Ez a vergődés pedig oltári szánalmas. Olyan érzésem van tőle, mint mikor megsózzák a csigákat, az meg ott szenved, nyáladzik és vergődik kínjában.

2020. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!