Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Schobert Norbi videójáról mi...

Schobert Norbi videójáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy van némi igazságtartalma annak, amit akart mondani, de nem lehetett volna ezt picit finomabban közölni a nagyérdeművel, vagy ez is csak egy marketing fogás részéről?

2020. jan. 21. 12:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Te meg, bocs
2020. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem már eleve az sem igaz, hogy minden férfi a kifejezetten vékony nőket szereti. Sokak pont a husi (nem betegesen elhízott) nőket szeretik.

Egyébként Magyarországon a férfiak aránya nagyobb a túlsúlyosak, elhízottak között, mint a nőké.

2020. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Megint 14. vagyok.

Te írtad, hogy: "akit el se tudsz vinni vacsorázni, mert csak piszkálja a kaját, reggel előbb néz a mérlegre, mint rád, és a szexben is csak az elégetett kalória számít neki"

Ez nem egy olyan ember jellemzése, aki elhatározta, hogy egészségesen fog élni, hanem valaki olyané, akinek nagyon nem egészséges a kapcsolata az evéssel.

2020. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök hülyeség. Nem ezen múlik. Aki kalandozós típus, az a legszebb nőt is meg fogja csalni.

Én 40 felett 175 centihez 59 kiló vagyok (igen Norbika, ugyanannyi, mint 20 évesen) mégis megcsaltak :D Ráadásul, aki megcsalt, azon van kb. 15 kiló felesleg.

De van olyan munkatársam is, akit egy kétszer akkora nőért hagyott el a férje :D

2020. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

15#! Attól mert valakinek normál súlya van és nincs 10 kiló feleslege, még nem jelenti azt, hogy koplal, és egy étteremben csak "piszkálja" a kaját. Ez vadbaromság!


Simán élhet valaki úgy hogy sok zsíros kaját, pékárut, és hasonló elvileg hizlaló hatású kaját eszik, de mégis megmarad vékonynak! Annyi kell csak hozzá, hogy mellette mozog eleget. És ehhez még csak az sem kell, hogy órákon át edzőtermekben kínozza magát! Elég csak, ha életvidám, és aktívan éli napjait sok mozgással és NEM LUSTA! Pl. nem növeszti a s.ggét autóban, hanem tömegközlekedik ami több gyaloglással és cipekedéssel jár, netán bringával megy sok helyre. Ha elmegy a busz az orra előtt és csak két megállóra van céljától, akkor veszi a fáradtságot és legyalogolja azt a két megállót. Ha nincs lift, nem nyávog, hogy lépcsőzni kell. Otthonában maga csinálja a takarítást és mindent ami mozgást igényel és nem kell hozzá extrém szakértelem. Nyaralás és tengerparti döglés helyett inkább gyakran kirándul, túrázik, várost néz. Csak ennyi, egy kis aktív ÉLETVIDÁM életmód, és nincsenek feles kilók, még akkor sem, ha nem csak zöldségen él valaki!


Nem attól lesz valaki pozitív és életvidám személyiség, mert nem foglalkozik a súlyfeleslegével és szeret zabálni. Hanem attól, hogy aktívan éli az életét, jól érzi magát a bőrében, és nem azon agyal, hogy mit egyen vagy ne egyen, hogy ne hízzon el, sokat mozogva, fitten éli mindennapjait, és el sem jut odáig, hogy dagadt legyen, holott azt eszik, ami jól esik neki. (És ami jól esik neki, abból nem korlátlan mennyiséget eszik, hanem tudja hol a határ. Tudja mikor elég, tudja, hogy ha aznap nem lesz semmi megterhelő dolga, akkor nincs szüksége annyi kajára, és tudja, ha sok fizikai megterhelés vár még rá a nap folyamán, akkor ehet sokat, hisz kell az energia. De sosem éhezik, egyszerűen gondolkodik és nem hagyja el magát, ennyi.)

2020. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem 15#! Hanem 16#-osnak szólt az előző, bocs! elgépeltem!
2020. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Unalmas. Megannyi felháborító dolog van, mégis hirtelen ez lett a 'legfontosabb' téma, ami azért sokat elárul az emberekről... Kit érdekel, hogy mit mondott? Ez az ő véleménye és pont. Mit kell ezen annyit szörnyülkodni? Tudnék 1000 más okot amin lehet és kellene is...
2020. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!