Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Schobert Norbi videójáról mi...

Schobert Norbi videójáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy van némi igazságtartalma annak, amit akart mondani, de nem lehetett volna ezt picit finomabban közölni a nagyérdeművel, vagy ez is csak egy marketing fogás részéről?

2020. jan. 21. 12:18
1 2 3
 11/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"Eddig sosem hallottam erről. Nem tudom, milyen igazság alapja van ennek? "


[link]

2020. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Ki az az elipszilonos hűűűűűje, aki S.Norbi videókat néz? Ki a fenét érdekel az ő, vagy bárki más véleménye?

Senki nem fog attól lefogyni vagy meghízni, hogy az az alak épp mit gondol és mit mond a saját kis videójában. Nem tök mindegy mit mondd? Ugyan mért zavar ez bárkit? Gondolom nem a köztévén adták le, hogy fel kéne háborodni, de igazából a köztévét se kötelező nézni. Szóval böfögött valaki a blogjában vagy vlogjában vagy facebookján vagy nyavalya tudja hol, és ez akkora baj?

Nem kéne nézni, ennyi.…


Amúgy az én véleményem, (csak a kérdező kérdésére válaszul közlöm, nem érdekel, hogy bárki is egyetért-e vagy sem...):

Ennek a norbinak valamilyen szinten IGAZA van. :)


1. Az, hogy a férfiaknak valóban csak a vékony nők jönnek-e be, nem tudom, szerintem nem mindnek, talán többségének, passz, legyen az ő dolguk.


2. De arról, hogy mekkora a súlyunk, igenis tehetünk! Az emberek többsége legalábbi tehet, és csak kevesebben vannak azok, akik ilyen-olyan betegség miatt híznak meg vagy nem tudnak lefogyni. A többség tehet róla, ha elefánt lesz, (én is tehetek arról, hogy nem 53 kg vagyok, ami nekem jól állna, hanem mostanában inkább 56, tudom, hogy hogy szedem fel ezeket a kilókat, tudom hogy lehetnék akár 76 kilós is...), és a többség ha akarna, akkor letudna fogyni!

Egyszerűen ülnek otthon, alig mozognak, és minél súlyosabbak, annál lustábbak! Nekem talán 59 kg volt a maxom, és igen, kényelmetlenek voltak a ruhák, kellemetlenebbek voltak a korábban megszokott rutinmozgásaim pl otthon takarítás közben. Már ez a pár kiló felesleg megmutatta nekem, hogy igen több súllyal nehezebb a mozgás. Kicsit több guggolás takarításkor, vagy csak lehajolni a leesett tollért, vagy csupán törökülésben ülni.... ezek mind kellemetlenek voltak pár kiló felesleggel, képzelem milyen lehet sok tíz kiló plusszal!

És aki ilyenkor nem gondolkodik el, hogy megállj, vége, fordítsuk vissza, amíg lehet, amit lehet..., az igenis magára vethet!

Ha valaki azt mondja, nem érdekli, hogy meghízott, neki jó úgy, akkor neki legyen jó úgy. Ha ő magabiztos, és tudja, hogy a pasijának valóban bejön ducin is, hát akkor meg pláne, az ő dolguk. Egyszerűen akinek jó ducin, az ne más véleményét hallgassa, meg ne ilyen senki norbik videójára klikkelgessen...! Élje saját életét, oszt kész.

Akit meg zavar a súlyfeleslege, az tegyen ellene, mert igenis, ha akar, akkor tud! Arra meg kár hivatkozni, hogy szült x gyereket és azért hízott el! Ha a nagy otthonlétben és a gyereke táplálása érdekében sokat evett és meghízott, akkor ez van. Miután szült, meg abbahagyta a szoptatást, akkor igazán veheti a fáradtságot, és kínozhatja már magát akár egy kis diétával, akár azzal, hogy többet mozog!


Azt nem hallottam, hogy norbi gyerek a szülés után mikortól várná el a nőktől, hogy ne legyenek vizilovak, ez az infó nekem lemaradt, de ha ő is úgy mint, én, kb. szoptatás vége utánra gondolt, akkor véleményét tekintve igazat adok neki. Abban viszont nem, hogy nyomatja kérés, kérdés nélkül azt a véleményt! :)

2020. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy a sörhasú férfiak sem túl szexik… és ahogy a tévében láttam legutóbb ezt a fazont... hát nem a vékony alkat ő sem...
2020. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem olvastam el minden eddigi választ, szóval elnézést, ha megismétlek valamit, amit már leírtak.

Kezdem azzal a kevéssel, amivel egyetértek. Annyi igaz, hogy a szexuális vonzalom fontos része egy kapcsolatnak, és ha az már nincs meg, akkor valamit tenni kell, hogy visszahozzuk. Ennyi. Ennyivel értek egyet ebből az egészből. :D

És akkor itt jön minden más, ami szerintem gyerekes és felháborító Norbi megnyilvánulásában.

Szerintem itt az a legnagyobb baj, hogy Norbi teljesen a nő nyakába varr mindent és teljesen letárgyiasítja, pedig elvileg egy komoly kapcsolaton (és ha gyereket vállalsz valakivel, akkor nyilván komoly a kapcsolat) kettőtöknek együtt, egy csapatként kell dolgoznotok.

Ha valaki gyereket vállal, az szerintem tisztában van azzal, hogy az első időkben nem lesz fenékig tejfel az élet. Mindkét szülőre nagyon nagy nyomás fog nehezedni, nyilván nem az lesz a fő prioritás, hogy azonnal menjen az anyuka az edzőterembe, amint képes rá, főleg ha sok volt a komplikáció a terhesség vagy szülés körül, és/vagy eleve nehéz helyzetben vannak valami egyéb ok miatt. Pluszban megjegyezném, hogy ha nem töltene elég időt a nő a babájával, hanem a saját testével lenne elfoglalva, akkor mindenki rossz anyának könyvelné el, tehát szomorú, de a társadalom szemében nem tud nyerni.

Továbbá. Az önmagában szerintem nem tesz valakit rossz emberré, hogy ha a párja durván elhanyagolja magát, akkor nem vonzódik hozzá már ugyanúgy. Abba most nem megyek bele, hogy a szerelem és a szeretet sokkal több, mint fizikai vonzalom, mert elismerem, hogy vannak emberek, akiknek a vonzalom nagyon fontos része egy kapcsolatnak. Viszont! Ha ez tényleg problémává válik, és értelmes, érett emberekről van szó, akkor ahelyett, hogy elhagyná/megcsalná az illető a párját, talán beszélni kellene vele, nyitottan és őszintén. Egy felnőtt kapcsolatban nem kellene hogy ez gond legyen, persze amíg nincs szó érzelmi zsarolásról vagy ultimátumról, vagy ilyesmi. Csak őszintén beszélni kellene és eldönteni, hogy mi lenne a reális megoldás ebben a helyzetben.

Szerintem ahhoz, hogy változzon valami, közösen dolgozni kell rajta. Például (ahogy úgy láttam, előttem is írták) ha az apa kicsit többet vállal át a baba körüli teendőkből, akkor az anyának lenne több ideje magával foglalkozni. Vagy például lehet egészségesebb recepteket keresni és együtt főzni. Vagy mondjuk venni otthonra egy szobabiciklit, vagy bármilyen fitnesszkelléket, amit az anya élvezne használni.

Azt hiszem nagyjából ennyit akartam leírni. Még annyit hozzátennék, hogy nőként nagyon rossz volt látni, hogy mennyi olyan hozzászólást olvastam, ami egyetértett Norbival. Remélem azért az internetes hozzászólások nem reprezentálják a társadalom véleményét, mert ha igen, az elég elkeserítő. :D

2020. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%

Van benne igazság, csak máskèpp kellett volna előadni.Ismerőseim körèben a legjobban a kövèr nők hisztiznek ezen.Èn is voltam kövèr, de lefogytam.A kövèr test nem szèp ha anya valaki ha se.

.A fèrfiak közt meg van aki a sovány van aki a kövèr nőket szereti.Ez mindìg is ìgy volt.Ès hányszor van megcsalás mert az asszony meghìzott ès úgy is maradt.

2020. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
27%
14, kérdés, kinek több a szexuális kisugárzása, annak, aki plusz tíz kilóval is életvidám, jól érzi magát; vagy annak, akit el se tudsz vinni vacsorázni, mert csak piszkálja a kaját, reggel előbb néz a mérlegre, mint rád, és a szexben is csak az elégetett kalória számít neki...
2020. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15, érdekes, mert nekem meg leginkább férfi ismerőseim háborodtak fel, hogy hülye ösztönlénynek tekinti őket.
2020. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Kedves 16., te kicsit el vagy tévedve. Az, hogy valaki fogyni azeretne, nem egyenlő azzal hogy anorexiás. Egyébként is, a válaszomban nem túlysúlyos emberekről formáltam véleményt (ezért nem értem a kérdésed), hanem azt mondtam el, hogy ha valaki mást zavar ez, akkor hogyan kellene kezelni a helyzetet szerintem. (Nem úgy, mint Norbi...)
2020. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Bocsi az elgépelésekért:

*szeretne

*nem a túlsúlyos emberekről

2020. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Temeg azzal nem vagy tisztában, hogy az, akinek ez határozza meg az életét, még nem anorexiás...
2020. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!