Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek azzal amit...

Ti egyetértetek azzal amit Norbi nyilatkozott?

Figyelt kérdés

Én személy szerint maximálisan osztom a véleményét. Persze mint minden ami nem polkorrekt, azon lehet háborogni, mert szexista meg hímsoviniszta, de abszolút igaza van. Nyilván nem minden esetre igaz, mindig vannak kivételek, de gondolkozzunk már el azon, hogyha valaki feleségül vesz egy karcsú lányt és az meghízik, az olyan, mint amikor megcsinálsz szépre egy lakást és lelakod. Utána is tudsz benne lakni, de nem lesz az igazi. Nem véletlenül választottad azt a lányt, valószínűleg kívül és belül is bejön az amit képvisel, ahogy kinéz. És kár lenne tagadni, a fizikai vonzalom fizikai ingerek miatt alakul ki, márpedig a szex az nagyobb részt fizikai vonzalom, főleg a férfiaknál. Aki mást mond az nem őszinte saját magával sem. :)

Persze vannak kivételek, mint mondtam. Vannak férfiak akiknek időközben változik az ízlése és pont a teltebb lányok tetszenek nekik ahogy telik az idő. Vagy idővel a férfi is elengedi magát a nővel párhuzamosan és párosan süppednek az elhanyagoltság mocsarába ami egyfajta felszabadult feloldozásként könnyebbséget ad. De alapvetően a férfiak nagyobb része kevésbé tartja vonzónak az elhízott párját (és nyilván ez vice versa működik, bár a nőknek a szexhez sokkal fontosabb a lelki vonzalom.)

De amit 1-2 celeb nyilatkozik, hogy a szülés után hízás az egy csodálatos dolog, mert egy csodálatos dolog született belőle...igen, így van, de nem azért akarok szexelni a feleségemmel, mert egy csodálatos dolgot hozott a világra és hálás vagyok neki, hogy "feláldozta a testét", hanem mert szexinek találom.

Lehet vitatkozni, érdekel Ti mit gondoltok. Aki élből leszexistáz vagy személyes megjegyzésekkel traktál azokat élből ignorálom, a személyes megjegyzésekhez pedig üzenném, hogy a feleségemnek 2 gyerek után 35 évesen is deszka hasa, feszes combja és kemény, kerek feneke van és az én hasam is kockás 33 évesen. Nincs nagy csoda, csak nem kell zabálni minden ocsmányságot (néha így is belefér!) és hetente 3x vagy 4x 1 órát rá kell szánni a mozgásra. Csak az emberek lusták és ez sok mindenkinek UFO kategória.



2020. jan. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
12%
Annak az embernek minden szava arany. Akármit is mondott, én egyetértek vele.
2020. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim válasza:
9%

Igen.


Magamból kiindulva.: A férfi a pénzét, a nő a testét adja.

2020. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
92%
Szóval ha jól értem a kérdésed lényege az volt, hogy te meg a párod fittek vagytok. Rendben.
2020. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg ízlés dolga, hogy kinek, mi tetszik. Nem minden férfi szereti a “ deszka hasa, feszes combja és kemény, kerek feneke van” típusú alkatot, és ezt senkinek nincs joga bírálni. Számomra a Rubint Réka és az izmos női alkat minden, csak nem szexi, mégsem pofázok és alázom meg a nőiességében azt, aki így néz. De gondolom, ha esetleg elhízna a feleséged, remélem ugyanazokkal a szavakkal fogod a képébe vágni a véleményed, mint ahogy az egyébként megereszkedett pocakú Schobert Norbi is tette.
2020. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
92%
Ha a feleséged egy egészségügyi probléma miatt meghízna vagy bárhogy máshogy megcsúnyúlna (a beteg, lerobbant ember esztétikailag nem szép), akkor elválnál? És ha majd megöregszik, ráncos lesz, akkor válsz? Tehát addig elfogadható a nő, amíg karcsú és szép? Ha a külseje megváltozik, akkor dobni kell? Ez a te véleményed?
2020. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
84%
Én nem követem a szóban forgó úr véleménynyilvánításait, szóval ahhoz nem tudok hozzászólni, amit ő mondott. Szóval valamelyest attól függetlenül: én házasságot élethosszra kötök, jóban-rosszban, egészségben-betegségben. Ha a párom meghízik, lehet, hogy nem fogom olyan vonzónak találni, de attól még a párom marad. Az meg, hogy valaki szülés után hogy néz ki, millió dologtól függ. Én nem szeretnék senkit elítélni, mert ugyanolyan csinos alkat fenntartása két különböző embernél különböző erőbefektetést igényel, és a körülmények is mindig mások. Nem mindegy, hogy dolgozik-e a feleség, van-e segítsége, milyen könnyen tudja a gyereket rábízni valakire, és elsősorban hogy mennyire támogatja a párja. Szerintem abban, hogy valaki az egészségtelen életmódja miatt meghízik, semmi pozitív nincs, bármi is legyen az egészségtelen életmód oka. De azt se felejtsük el, hogy az egészséges alkat nem egyenlő a ma divatos soványsággal, a normál alkat egy elég tág fogalom. Sőt, a várható élettartam 25-ös BMI környékén a legmagasabb, úgy olvastam.
2020. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

Egyrészt én úgy gondolom, hogy az ember amikor párt választ magának (jó esetben egy életre), akkor tisztában van azzal, hogy a test bizony változik. Még akkor is, ha mindent megtesz azért, hogy ne így legyen.

Abban igaza van, hogy az elhízott emberek nagy többsége nem betegség, genetika stb. miatt túlsúlyos, hanem a nem megfelelő életmód miatt. De az a stílus, amit megengedett magának, egyszerűen tajparaszt volt.

Másrészt egyáltalán nem gondolom, hogy Norbi kompetens lenne a kérdésben véleményt formálni, tekintve, hogy a vaságyastól 40 kilós, 0 testzsírszázalékú, nála nagyságrendekkel jobban kinéző felesége mellett is félredugott.

Ez az egész vihar a biliben, nem szól másról, mint arról, hogy a csillaga erősen leáldozóban van, most pedig többezren olvassák/hallgatják, olyanok is, akik eddig azt sem tudták, hogy a világon van. Marketing fogás, nem más.

Harmadrészt este erősen átölelem életem párját és elmondom neki, hogy milyen végtelenül hálás vagyok azért, hogy ő van nekem. Ő, aki a több évtizedes együttélés alatt megváltozott testemet ugyan úgy kívánja, mint annak idején a kislányosat. Hogy nap mint nap biztosít róla egy öleléssel, egy simogatással, egy együttléttel, hogy mi még mindig nem csak lelkileg te testileg is összetartozunk.

2020. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim válasza:
96%

Genetika, egy ok pl, h valaki nem tud visszafogyni.

Nem azzal van a baj, h kimondta, h vannak nők akiknek bár nincs okuk (pl eü vagy genetika) mégis lesz@rják.

A probléma ott van, hogy:

1, általánosított

2, csak a nőket emelte ki, pedig van ilyen pasi is ezer meg egy

Szóval Norbi egy pénisz.

2020. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem alapvetően igaza van. Vannak emberek akiknél így működik a dolog ahogy nàla, csak túl àltalànosítóan nyilatkozott és minden pasit egy kalap alà vett, holott nem mindegyik ilyen. Plusz szó sem volt arról, hogy az ízlése se minden pasinak egyforma. Ő nem képes azt megérteni, hogy nem minden pasinak a karcsú nők tetszenek . Arról nem beszélve, hogy nem mindegyik érzelemmentesen csak vàgyból szexel a feleségével.
2020. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már, Norbi egy teljesen elmeháborodott, buta ember, és akkor most az alkoholizmusát és egyebeket nem is említem. Bármit mond, számomra hiteltelen.

Van igazság, abban, amit elmondott, de ezt ennyire kisarkítani, és lealázó stílusban előadni, hatalmas hiba volt. Persze, ő magával tökéletesen elégedett, és azt gondolja, hogy "megmondta a frankót", valójában viszont megmaradt belül egy frusztrált,gátlásos, kövér kisgyereknek, aki volt.

2020. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!