Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek azzal amit...

Ti egyetértetek azzal amit Norbi nyilatkozott?

Figyelt kérdés

Én személy szerint maximálisan osztom a véleményét. Persze mint minden ami nem polkorrekt, azon lehet háborogni, mert szexista meg hímsoviniszta, de abszolút igaza van. Nyilván nem minden esetre igaz, mindig vannak kivételek, de gondolkozzunk már el azon, hogyha valaki feleségül vesz egy karcsú lányt és az meghízik, az olyan, mint amikor megcsinálsz szépre egy lakást és lelakod. Utána is tudsz benne lakni, de nem lesz az igazi. Nem véletlenül választottad azt a lányt, valószínűleg kívül és belül is bejön az amit képvisel, ahogy kinéz. És kár lenne tagadni, a fizikai vonzalom fizikai ingerek miatt alakul ki, márpedig a szex az nagyobb részt fizikai vonzalom, főleg a férfiaknál. Aki mást mond az nem őszinte saját magával sem. :)

Persze vannak kivételek, mint mondtam. Vannak férfiak akiknek időközben változik az ízlése és pont a teltebb lányok tetszenek nekik ahogy telik az idő. Vagy idővel a férfi is elengedi magát a nővel párhuzamosan és párosan süppednek az elhanyagoltság mocsarába ami egyfajta felszabadult feloldozásként könnyebbséget ad. De alapvetően a férfiak nagyobb része kevésbé tartja vonzónak az elhízott párját (és nyilván ez vice versa működik, bár a nőknek a szexhez sokkal fontosabb a lelki vonzalom.)

De amit 1-2 celeb nyilatkozik, hogy a szülés után hízás az egy csodálatos dolog, mert egy csodálatos dolog született belőle...igen, így van, de nem azért akarok szexelni a feleségemmel, mert egy csodálatos dolgot hozott a világra és hálás vagyok neki, hogy "feláldozta a testét", hanem mert szexinek találom.

Lehet vitatkozni, érdekel Ti mit gondoltok. Aki élből leszexistáz vagy személyes megjegyzésekkel traktál azokat élből ignorálom, a személyes megjegyzésekhez pedig üzenném, hogy a feleségemnek 2 gyerek után 35 évesen is deszka hasa, feszes combja és kemény, kerek feneke van és az én hasam is kockás 33 évesen. Nincs nagy csoda, csak nem kell zabálni minden ocsmányságot (néha így is belefér!) és hetente 3x vagy 4x 1 órát rá kell szánni a mozgásra. Csak az emberek lusták és ez sok mindenkinek UFO kategória.



2020. jan. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim válasza:
46%

# 49

Norbiék szakmájukból adódóan sokkal többet foglalkoznak a külsejükkel, mint egy átlagember. Az a gyanúm hogy nyilván nem teljes mértékben, de túlnyomóan a külső "értékek" alapján választották egymást.

Az érzelmi kapocs erőssége mellett az is szükséges egyébként a hosszútávú jó házasélethez, hogy a férfiember ne nagyon nézegessen lenge öltözetű idegen nőket. Mert az egyrészt kísértésbe ejti, másrészt a feleségét óhatatlanul leértékeli.

2020. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
33%

ez az egész nem amiatt érdekes, amit Norbi, hanem azért, mert szépen megmutatja a magyar média és úgy en bloc magyar nők, emberek szellemi szintjét és idegállapotát.

igen, általánosított és nagyon leegyszerűsítette a kérdést, de az hiszti, ami ebből lett, egészen nevetséges.


a reagáló nők 99% úgy viselkedik, mint egy hisztis kislány, és vmi e elképesztő kifogásáradattal állnak elő:" test változik, van az a mentális állapot..." blabla. nem olvastam végig, az már volt, hogy minden kövérnek pajzsmirigyproblémája van?:D vagy a régen a kövér nőket szerették mantra? :D vagy az "egyedül olyan nehéz elkezdeni" ?


tehát kérdező, nem is csoda, hogy magyar nők többsége úgy néz ki, ahogy.


"De amit 1-2 celeb nyilatkozik, hogy a szülés után hízás az egy csodálatos dolog, mert egy csodálatos dolog született belőle...igen, így van, de nem azért akarok szexelni a feleségemmel, mert egy csodálatos dolgot hozott a világra és hálás vagyok neki, hogy "feláldozta a testét", hanem mert szexinek találom."


ebben igazad van, de a celebjeink zöme buta, mint a föld, most is ment a rádió 1 a munkahelyemen, és vmi liba hisztizett azon, hogy mit mondott Norbi, a nemtudomki énekesnő férje vagy kije is kiosztotta Norbit.


"Aki élből leszexistáz vagy személyes megjegyzésekkel"


témától független le fognak szexistázni akármit is mondasz a nőkről. a mai világban ha nem dicséred a nőket, hogy csodálatos teremtmények. + a nők érzelemből vitáznak (tisztelet a kivételnek), vszínűleg végig sem olvasták amit írtál.

plusz az átlag magyar diplomás nő vhol egy 14 éves külföldi lány szintjén mozog, ezt nem sértésnek szánom, egyszerűen ez a tapasztalatom.


"hogy a feleségemnek 2 gyerek után 35 évesen is deszka hasa, feszes combja és kemény, kerek feneke"


ismerek olyan 50 éves futó nőt, akiben jobb az alakja, mint az átlag 25 évesnek. pedig dolgozik és vannak gyerekei. de személyeskedni és kifogásokat keresni mindig egyszerűbb.

egy másik oldalon egy (saját bevallása szerint) értelmiségi nő szidta Norbit, aztán leírta, hogy szülés óta 10 kg felesleges van rajta..és jöttek a kifogásokat, lerítt róla, hogy borzasztóan frusztrálja a téma.


ergo - hangsúlyozom én sem értek egyet azzal, amit Norbi mondott- rátapintottak a nők érzékeny pontjára, a kinézetükre, és mivel Magyarországon a nők többségének semmi alakja és elhízott, ezért persze elég vehemensen reagálnak.


"szex az nagyobb részt fizikai vonzalom, főleg a férfiaknál."


persze hogy az, és nem főleg a férfiaknál, a nőknél is épp ugyanúgy. sőt kutatások szerint a nők jóval válogatósabbak párkeresesnél, ennek tükrében különösen vicces, amikor a felszínességgel jönnek :D

a nőknek nyilván az is nagyon fontos, hogy a férfi bunkó..pardon magabiztos, domináns, sármos legyen, de fizikai vonzalom és borzaszóan fontos náluk is.

2020. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim válasza:
13%
Sok nőnek fáj az igazság de valamilyen szinten igaza van. A nők valóban elhaggyák magukat de házasság előtt is. Rengetek elhízott nő van sajnos pont azért mert nem mozognak mert minek hiszen igy is van pasijuk hogy elhízottak. Mennyi nőt látni aki elvan hízva és van pasija. Eszik a sok édessséget meg curkos ételeket süteményeket de nem mozogják le. Viszont nem az elhízás miatt megy tönkre egy házasság tehát ebben nincs igaza Norbinak ellenben azzal hogy sok az elhízott nő és persze Férfi az igen. Csak van egy óriási különbség A nők nem fogadják el az elhízott pasikat nagyon sok elhízott pasinak soha nem is volt barátnője nőknek csak a sportos kinézetű kell meg sovány de nagyon kevés az olyan akiknek az elhízott vagy akár a mackós kinézetű pasi kell. Az elhízott pasiknak tehát nincs barátnőjük nekik vagyis nekünk küzdeni kell hogy jól nézzünk ki eljárni edzeni munka után akár több órát is hogy legyen barátnőnk merthogy a csajnak az tetszik. Ellenben egy nőnek nem kell mert akkor is megkap egy pasit hogyha 120 kg és ők ezt nagyon jól tudják. Tehát lehet érzékeny ez a nőknek de az az szintiszta igazság.
2020. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim válasza:
20%
Érdekes, hogy Norbi szavaira kitör a hisztéria. Miközben a mai nők nagy része rettenetesen válogat külsőségek alapján és alpári módon utasítja el, aki nem elég jó neki. Akkor miről beszélünk?
2020. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes, hogy a #52 teljesen korrekt válaszán lepontozták a 'csába..


"egy másik oldalon egy (saját bevallása szerint) értelmiségi nő szidta Norbit, aztán leírta, hogy szülés óta 10 kg felesleges van rajta..és jöttek a kifogásokat, lerítt róla, hogy borzasztóan frusztrálja a téma."


Egy ismerősöm hasonlóan komolyna szidta a facebookon. A csaj nincs 170 centi és 90+ kg, se család, se gyerek. Ha leírtam volna neki, hogy nézz már tükörbe mert lassan már saját gravitációd van akkor valszeg én is "genya" lettem volna...

2020. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim válasza:
76%

Nekem például nem tetszenek a nagyon vékony lányok. Már már el is várom, hogy a nőn legyen felesleg. Én sem vagyok vékony férfi, nem is akarok az lenni. De nem azért szeretem a nagyobb darab lányokat, mert én is nagyobb darab vagyok és, hogy ne legyen nagy a súlykülönbség, hanem mert egyszerűen így működök. Nekem ez tetszik. Minden nő az apját keresi a férfiban és minden férfi az anyját keresi a nőben. Ebben van igazság.


És ilyen módon megbántani embereket nagyon szemét dolog. Magyarországon rengeteg elhízott ember van. Bele sem merek gondolni, hány embert sértett vérig ez a celeb.


20/F

2020. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim válasza:
50%

Akkor én egy kicsit megfordítom a kérdést, ha már ennyien kiforgatták, hogy valamin köszörlhessék a nyelvüket, mert nem akarják érteni a lényeget.


A párod elhízása miatt, egészségügyi problémái lesznek, ugyanis bizonyos tulsúly felett, terheled az izületeidet, a térdedet leginkább, a gerincben a csigolyák közti porckorongokat, amivel ha problémád lesz, és egy elkezd kicsúszni, soha a büdös életbe nem lesz már jobb, mert max műteni tudnak, de akk lebénulás esélye benne van, vagy gyógyszereznek. Akkor vegyük sorra még...vérnyomás problémák, stroke veszélye, fáradékonyság, kiegyensúlyozatlanság, hangulatingadozás, aluszékonyság, fejfájás, cukorbetegség, vagy IR idővel a küszöbön, belgyógyászati betegségek, és még sorolhatom. Megkérdeztem a párom, tehát akkor te elnézed majd nekem, ha én azt mondom majd +10/20/30 kgal, akár 5 év múlva, hogy igazából nem akarok semmit tenni ellene, tudod ez a korral/gyerekkel jár, mert az tök normál, hogy 50 alatt kötelező túlsúllyal betegséget generálni magamnak, szal...ha elválsz, vagy nem tetszik te sose szerettél igazán. Hát azért ez így nem lenne szimpatikus...mert ez meg zsarolás lenne részemről, és ha valaki annyira szereti a párját, nem fogja neki ezt hagyni, és befog szólni jobb esetben, ha szépen nem megy, csúnyán, hogy fogyjá' már le! Emberek elhízni csak úgy, és dagadtnak lennni, sose volt egészséges, itt nem a hiúságról van szó, hanem arról, hogy szarsz bele a kapcsolatba, mert szarsz eleve a saját testedre, tehát nem tiszteled magadat. Akkor hogy várod el, hogy más tiszteljen? Továbbá, amit még félreértenek, a hízás egy belső magatartás eredménye IS lehet, amit úgy hívunk, lustaság, igénytelenség, akaratgyengeség...nem törödőmség...bocsi, de ezek belső tulajdonságok.

Az elhízás pedig egy következménye.

És nem, légyszives ne vitatkozzon az, aki frissen szült kismama/ betegsége van! Vagy aki így érzi jól magát, az meg ne foglakozzon vele!

Egyszerűen nem értem mért veszi magára az, akire ez nem vonatkozik, és lassan azt kiáltjuk ki normál alapnak, hogy dagatnak/elhízottnak lenni normális dolog. Persze idővel...idővel ahogy öregszünk, az más az ellen nem lehet tenni, hogy szottyos lesz a bőröd, mondjuk ha nem napoztatod agyon, azzal is már tettél ellene. De más az amiről nem tehetek, és más amiért igen. Ne keverjük a kettőt...

Az ördög ügyvédje utolsó jelenete jut eszembe, amikor visszafordul az ördög és belefordul a kamerába, és azt mondja ' A hiúság a kedvencem! Az mindig beválik!'

Hát jól belenyúlt, mert mindenkit érdekes módön eléggé megpöckölt a kiejelentésével...

2020. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy Norbink se hiszi el amit mond:)

Norbi kifejezetten szereti a “kövér” hölgyeket, akin van egy kis pocak, széles csípő, telt combok. Fizetni is hajlandó érte:) Mindemellett a transzszexuális hölgyek (urak?!) társaságát is keresi.

Személyes tapasztaltot írtam le. Aki nem hiszi járjon utána. :)

2020. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 Andizsuzsi ***** válasza:
76%

"ha már ennyien kiforgatták, hogy valamin köszörlhessék a nyelvüket, mert nem akarják érteni a lényeget"


A lényeg az, hogy nem fut a szekér. Az Update több tízmilliós veszteséget termel évek óta, tavaly már az amúgy jól futó Réka-féle cég sem termelt annyi nyereséget, ami elég lett volna a lyukat betömni. Emiatt Norbi ledobott egy "kommunikációs bombát" (ő hívta így), szándékosan bunkó stílusban, médiatámogatókat keresve. Ha azt gondolod, hogy ennek bármi köze van bárki egészségéhez, nagyon tévedsz. Megkapta, amit akart, tele van vele a média. Hogy az üzletmenetén ez lendítene, azt erősen kétlem. Többek között azért is, mert olyan dologban foglalt állást, amiben teljesen hiteltelen. Elhízott, lógó hassal, mellel, ápolatlan fogakkal prédikál az elhagyott asszonyokról az, aki a 40 kilós felesége mellett is félredugott. Mit kellene ezen érteni?

2020. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim válasza:
49%

Az az igazság, hogy norbikának az ismeretségi köre gazdagoból áll,akiknek semmi dolga nem lenne a vásárláson, zabáláson kívül,de egy szegény 8 orás melót követően nem fog neki edzeni az hogy szétmegy a házassága nem számít,ugyse tud mit tenni ellene!



Amugy a norbi termékeket kostoltam tele vannak mesterséges édesítőszerekel a 21.Százaban már vannak sokkal jobbak,de ezek olcsok amit drágán ad el,szarul voltam tőlük!

2020. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!