Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a kérdést olvasók közül...

Ezt a kérdést olvasók közül kinek mennyit sikerült fogynia, mikor és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

És elértétek a célotokat, vagy még szeretnétek fogyni? Van aki azóta is tartsa a leadott kilókat? Van aki hízott vissza?

Én eddig 6 kilót fogytam, december eleje óta! Még szeretnék, mert jelenleg 87kg vagyok, 172cm magassághoz. 21/L

Kérlek a válaszadók szintén le tudnák írni az életkort, súlyt (akkor és most), illetve magasságot?

Aki szeretné, kiegészítheti azzal, hogy milyen módszerrel fogyott le, követett-e valami speciális étrendet, és mennyi időt töltött sporttal.


Ez csak egy felmérés-szerűség akar lenni, köszi előre is aki ideje adtán válaszolna. :)



2020. jan. 21. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

160 cm 98 kiló voltam.

Olyan 2 év telt el, jelenleg 64 kiló vagyok. Mivel izmosodtam így nem akarok fogyni, csak tartani a jó alakot rendszeres sporttal.

47/N

2020. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

170 cm 130 kg voltam 5 éve

48N

most kb 78 vagyok, és még jó lenne egy 10-est fogyni, de már nagyon keservesen nehezen mennek lefele a kilók

kb. 1500 kalóriát eszem, cukor, liszt, tészta, édesség kizárva, bár azért néha nyilván becsúszik :)

heti 5-6 nap sportolok 1-1,5 órát, heti 2x teremben edzek, 2-3 alkalommal futok, kerékpározok

2020. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt sok fogynivalóm, így én picit talán kilógok a sorból. 156 cm vagyok, ehhez novemberben 57 kg voltam. Elég megterhelő edzésenek csinálok, jó pár kg izom feljött rám a 3 évvel ezelőtti állapotomhoz képest. Novemberben kezdtem el diétázni, de eleinte picit kaotikusan csináltam. Mostanra állt be az étrendem és a kb fél kg/hét fogyás. Most 52 alatt vagyok egy kicsivel. Szálkásító diétát csinálok, vagyis emelt fehérje, fokozatosan csökkentett szénhidrátok. Nincs konkrét terv, hogy mennyit akarok fogyni, már sokkal inkább látványra megyek, semmint kilókra. Cél, hogy végre 30 éves korom előtt legyen kockahasam :D Csak pusztám azért, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy nem lehetetlen nekem sem.

29/n

2020. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22N vagyok, 158cm. Szeptember elején 76kg voltam, eldöntöttem, hogy ez így nem mehet tovább, és azóta leadtam 10kg-t, most 66kg körül vagyok. A célom 50-55kg körül van.

Úgy csináltam, hogy elkezdtem kalóriát számolni, nagyjából 1200kcal-t enni egy nap, plusz többet mozogni (főleg sétálni, kirándulni, meg szobabiciklizni, tavasszal pedig tervezek majd eljárni futni). Nekem az volt a kulcs, hogy ne adjam fel rögtön egy "elrontott" nap után. Volt, hogy megettem ebédre egy 24cm-s pizzát. Olyan is, hogy tortát ettem, vagy rengeteg kalóriát megittam egy-egy kocsmázáskor. Karácsonykor is rendesen ettem anyukám főztéből. A kulcs az, hogy nem ez az alap, hanem csak néha-néha van ilyen, ha nagyon megkívánok valamit, vagy valamilyen ünneplés van.

2020. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23/L, 80 kg-ról 65-re mentem le tavaly, 150 cm vagyok. Nagyjából olyan 50-55-re szeretnék lemenni. Simán kalóriát és makrókat számoltam, a mozgást nem vittem túlzásban, az év második felében időszakos böjtöltem, ezt csinálom most is.
2020. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

34 éves nő vagyok.

35 kilót fogytam eddig, 10,5 hónap alatt. Szénhidràtszegény életmód, némi mozgàs ( abból sokat még nem tudok)

175 cm, 170 kg voltam, jelenleg 135 kgnàl tartok. Célom 65 kg.

2020. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Gratula mindenkinek, szép eredmények! :)

2020. jan. 23. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!