Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy honap zabalas utan vissza...

Egy honap zabalas utan vissza tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) anorexiabol epulok

Karacsony elott nagyon lefogytam es a szuleim es a korhazi fenyegetesek hatasara elkezdtem enni.

Az elso heten meg nem volt gond,de karacsony utan ,,beutott” az extrem ehseg es napi 4-5ezreket ettem/eszek...

Azota feljott kb 5-6kg amitol nagyon bepanikoltam es ettol a rengeteg eteltol is...

Hiaba nem voltam ehes egyszeruen csak ettem es ettem pukkadasig..

Meg persze jottek a falasrohamok es a hanytatasok is ez melle..

Nem szeretnek olyan kommenteket h egyel hust tojast meg stb taplalo etelt napi tobbszor,mert ebbol mar megjottem..probalkoztunk mindennel de kudarcba fulladt..

A kerdesem tulajdonkeppen az lenne hogy ha visszavennem a kaloriat kb 500ra akkor tudnek fogyni?

Es ez mind realis hizas lehet? Anyaek es az orvosok folyton azt mondjak higy a fele viz,de en oszinten szolva nagyon bepanikoltam es mar elegem van ebbol az egeszbol

Nem szeretnek leminosito kommenteket!



2020. jan. 22. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Sehol nem jársz az anorexiából épülésben még.

Kellene egy jó pszichológus, és hosszabb idő. Senkire nem hallgatsz, de a tested is üvölti, hogy rossz úton jársz, gondolkodj el rajta..

Nem szabad 500 kcal-t enned a minimum az 1200-1500 kcal, de ezt az orvosoknak kell beállítani az aktuális állapotod alapján!

2020. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
5-6 kiló az semmi. Anorexiából atestel bulimiaba utana meg vissza. Kell neked egy jo terapeuta es szakértő altal rad szabott etrend. 500 kaloria arra elég hogy ne halj ehen. Ne legyel hü__e liba.
2020. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!