Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kívánom este a szénhidrá...

Miért kívánom este a szénhidrátot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hónapok óta fogyókúrázom, 1200kcal-t eszem naponta, és tudom is magam tartani hozzá. Viszont este, vacsora után 1-2 órával, nagyon sokszor éhesnek érzem magam, és kifejezetten olyan ételeket kívánok, amiben sok szénhidrát van. Ellen szoktam állni a kísértésnek, de nagyon rossz, szerintetek mitől lehet? Napközben nem szoktam éhes maradni, vagy ilyesmit kívánni. Igyekszem kiegyensúlyozottan enni, az esti kísértés ellenére nem eszem túl sok szénhidrátot. Bár konkrét korlátom nincs, hogy hány grammot ehetek naponta, de olyan ételeket szoktam választani, amikben sok fehérje és kevesebb szénhidrát van. A kalóriabázis appját használom, és általában meg szokott lenni a napi fehérje, a szénhidrát maximumot pedig szerintem kb. kéthetente egyszer lépem át, amúgy meg jóval alatta szoktam lenni.
2020. jan. 23. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy elég alacsony nő vagyok, ezért van, hogy csak 1200kcal körül eszem naponta, hogy fogyjak.
2020. jan. 23. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
1200 a kórházi fekvőbeteg étrend na azért. ha nincs vészes túllsúlyod felesleges.
2020. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert éhezel.
2020. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Emelj kb 300 kalóriát, adj a makródhoz még 0.5-1g/tskg CH-t. Nem fogsz bezsírosodni, ne aggódj.
2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet, pl. estére elfáradsz és szénhidrátból gyorsan energiához lehet jutni. Vagy túl keveset eszel napközben illetve vacsorára.
2020. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!