Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

162cm kb59-62kg

[link]

Én olyan 15kg-ra gondolok, de külső szemmel lehet más.

Légyszi csak építő jellegű tanácsokat.



2020. jan. 23. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az a rokonod meg van elégedve magával? Szeretne valamiért beszólni neked? Mert a hiba az ő készülékében van.
2020. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a rokonodra! Gondolom serdülő vagy, most formálodik a tested, és szükséged van a külső megerősítésre.

Először is, a képből nem látszik sok, de az egyértlmūen igen, hogy nem vagy túlsúlyos. A kilók helyett fókuszálj a kinézetre, és a kajára, egyél egészségesen (millió egy tippet találsz ehhez, neten vannak kész étrend tervek, amiket magadra tudsz alakítani) és sportolj, ami jól esik, amit szívesen csinálsz, egy kis erősítés, súlyzós edzés segíthet a formásodásban.

De ne feledd, bárhogy is nézel ki, értékes ember vagy, és aki megpróbál az ellenkezőjéről meggyőzni, meg lehúzni, azt csak nevesd ki! ;)

2020. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyit.
2020. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Semennyit sem kell fogynod.

15 kg??? Azzal betegesen sovány lennél.

Ha tespedtnek érzed magad, akkor mozogj, sportolj, de ne fogyókúra céljából, hanem a fittség miatt.

2020. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
15 kilót biztos nem kell fogynod, max 5kg-ot. Szerintem inkabb izmosodj mint fogyj.
2020. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem nem kell egy dekát sem fogynod, mert nagyon jó alakod van.

Ha változtatni szeretnél, akkor eddz, mert végülis te döntésed, mi csak tanácsokat adunk. Kitartás!❤️

2020. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
szerintem az ismerősöd max cukkol, ha nem vagytok jóban, akkor elképzelhető, hogy azért mondja, hogy megbántson téged, de ha jóban vagytok, nemhiszem, hogy komolyan gondolja. nem szoktatok oda-vissza hülyéskedni?
2020. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!