Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, ha fogyni szeretnék...

Mit egyek, ha fogyni szeretnék? Nagyon válogatós vagyok.

Figyelt kérdés
Csak csirkemellet eszek de már attól is undorodok.Szalámikat nem szeretem, kenyeret évek óta nem eszek. Inzulinrezisztens vagyok 12 kilót kéne fogynom.
2020. jan. 30. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Zöldséget! Ez hogy nem jut eszedbe? Mitől híztál meg?
2020. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Zöldséget, gyümölcsöt, zsír szegény tejterméket, cukor helyett édesítőszert. :)
2020. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelenül ettem eddig. Munkában,ha volt pár percem állva bekaptam pár falatot éjszaka mikor volt már időm bezabáltam. Tészta, csoki stb. Cukros dolgokat egy jó ideje nem eszek. Akkor megnyugodtam, hogy nem muszáj nekem állandóan csirkét enni.
2020. jan. 30. 00:51
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Párolt zöldség

Zöldség krémleves

Sütőben pirított fűszeres zöldség

Tojás

Natúr joghurt

Sült húsok

Gabonakása cukor nélkül, túróval


Egy tipp, szerezz be öntöttvas sütőtálat, vagy egy jó jénai tálat, a lényeg hogy legyen jól záródó teteje. Csak megkened vékonyan az alját zsiradékkal, beleteszed a fűszerrel megszórt húsokat, és mehet a sütőbe, közepes hőfokra másfél órára. Nemrég kaptam egy vas sütőtálat, azóta a legfinomabb, legomlósabb húsokat sütöm amit valaha ettem. Hátha az így sütött hús neked is ízlene 🙂

2020. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell állandóan csirkemellet enni. Én mindenféle húst eszem. Ha mindig ugyanazt kellene ennem minden nap, bele is bolondulnék. Fontos a változatosság, sok természetes étel. Én is IR-rel kezdtem, low carb étrenddel fogytam kb. 15 kg-ot. Az alap ételeim a zöldségek, húsok (hal és belsőségek is), tojás, ezek mellett eszem gyümölcsöt, olajos magvakat, néha sajtot, túrót is. Rizst és krumplit kb. heti 1x, mértékkel.
2020. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is IR es vagyok lowcarb high fat étrenddel és magasabb fehérjebevitellel fogytam eddig 37 kgt. Nagyrészt zöldségeket sütök hússal ebédre, vagy leves vagy salàta- húsfélékkel, egyébként eszem tojàst, olajos magvakat, sajtféléket, lckenyeret, illetve lctésztàt,krumplit és hüvelyeseket is néha. Ha ràm jön akkor halat is szoktam.
2020. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Más húst nem is szeretek. 🙂 Köszönöm a tippeket.
2020. jan. 30. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!