Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halottam, hogy a cigi elveszi...

Halottam, hogy a cigi elveszi az étvágyat így nem kívja a szervezet az ételt. Ez koplalásnál is beválhat? .

Figyelt kérdés

Ha valaki koplal és ha éhes rágyújt egy cigire attól nem lesz éhes kb. Fél-egy óráig.

Ha ezt mindig megcsinálja akkor lehet tartani a "fogyókúrát" Mivel a szervezet nem éhezik és ha kajához jut nem kezd el raktározni.


Mennyire hülyeségl/logikátlan az elméletem? XD

Vagy igazam van?


2020. febr. 3. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha eleve cigizel akkor tudnod kéne hogy bejön-e az elméleted vagy sem.
2020. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

A kátránylé amit a nyáladdal lenyelsz leköt az emésztőenzimeket, a nikotin, meg az inzulint.

Plusz cigire szomjas leszel, és az ivással is higul az inzulin a véredben.


Mivel vizet vittél be, a szénhidrát tartalékaidat elkezded bontani a májból (ATP) aminek a tartaléka kb 24 óra, szóval a zsírréteget mégcsak meg se karcolod ezzel magadon...

2020. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Én dohányzom sajnos, de tényleg elveszi az étvágyat.

Ne szokj rá, mert belepusztulsz a leszokásba.

Kémiai függőség, a falat kapartam, amikor nem gyújtottam rá.

Van, aki leteszi, pótolja mással, nekem max. a nikotinos rágó vált be.

Nikotinfüggő vagyok, nagyon durva, tedd le, amíg nem késő!

2020. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 qkker1 ***** válasza:
100%

"bár igaz, hog az egyik ismerősöm aki dohányzik sokat fogyott mostanában igaz a 4 es stádiumú tüdőrák a sokat segít benne"


Apámnak gyomorrák is volt mellé, igaz ő a bagó mellé,még masszív alkoholista is volt.

2020. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 qkker1 ***** válasza:
100%

"Van, aki leteszi, pótolja mással, nekem max. a nikotinos rágó vált be."


Az nem leszokás, ugyanúgy nikotint viszel be.

Erős akarattal lehet csak leszokni, egyszer elhatározod, hogy leteszed, és ennyi! Az első kávé-dugás-berugás a nehéz, utána már megy. 20 év napi 1,5-2 doboz szofi után tettem le.

2020. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Én most nem tudok leszokni, mert akkora rajtam a stressz. Nem bírnám a nikotinhiányt. Annyit teszek, hogy csökkentem. Le akarok szokni, de ahhoz nyugi kellene. Shame on me, én se szeretem. Ez van MOST.
2020. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Totalis hülyeség amit irsz.

En régebben dohanyoztam volt olyan, hogy nem ettem egesznap semmit (nem koplalas miatt) es ragyujtottam, rohadtul ehes voltam utana is.

Egyébként nem jo az a cigi, budos, tönkremegy a hangod, a tudod, nekem személy szerint fajt a fejem is tole.

Inkabb egyél egészségesen, mozogj sokat, nem egy honap alatt fogsz lefogyni, ha igen akkor duplán fogod visszahizni.

2020. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem átmeneti böjt bejött. De nem való mindenkinek. És nagyon nehéz az első 5 nap. Utána már nem gáz. 5 napot keményen ki kell bírni. 2 éve nekem 115-ről 105-re lement a súlyom egy hónap alatt ezzel a módszerrel. Aztán utána a gyomrom is beszűkült kicsit és nem kellett annyit zabáljak, hogy jól lakjak.


Érdemes kipróbálni. 5 nap vas fegyelem.

2020. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem veszi el az étvágyamat. Ha éhesen gyújtok rá, akkor is éhes maradok. Ugyanannyit eszem, mint amikor egy ideig nem dohányoztam.
2020. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!