Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg túl keveset eszek?

Minseo1998 kérdése:

Tényleg túl keveset eszek?

Figyelt kérdés
Anyáék folyamatosan mondják nekem, hogy egyet többet, stb. Reggel és délelőtt nem szoktam enni, csak ha hazaérek, általában egy almát felvágok vagy gyümölcssalátát (1 kiwi, 1 alma, 1 narancs) és vacsorára attól függ, hogy mit ettem mikor hazaértem vagy egy almát vagy valamilyen gyümölcsöt eszek vagy két db puffasztott rizst vega felvágottal, sajttal és paprikával/paradicsommal. Szeretnék még fogyni egy keveset és elég jól megy, egyáltalán nem vagyok rosszul és éhes sem igazán vagyok, tehát nem gondolom, hogy többet kéne ennem.

2020. febr. 3. 20:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy vacsorára szoktam néha hagymás tojásrántottát enni, általában csak fehérjéből csinálom.
2020. febr. 3. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod hogy keves.

Lehet mostmeg nem erzed de szepen lassan egyre kevesebb energiad lesz.

Mindenesetre ha ehes vagy nyugodtan egyel mert ez boven alapanyagcsere alatt van ami ala nem kell es nem szabad menni. Nem tudom mozogsz e de ahhoz energia kell es ez edes keves hozza. Hidd el, ha nem akarsz izombol fogyni, gyenge lenni egy idoutan akkor ne menj el odaig hogy mozogni se legysn kedved/erod.

2020. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Koplalás. Nagyon kevés.
2020. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejtermékből semmit nem viszel be? Miből látod el kalciummal a szervezeted?
2020. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, most látom írtad a sajtot, de gondolom nem egy hatalmas szeletet eszel abból se. Kevés ez így.
2020. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ok, lefogytál. Aztán? Visszatérsz a pizza zabàlós, desszert tömős életedhez?

Ugye tudod hogy ezt nem tudod egy ÈLETEN ÁT fenntartani ? Márpedig eredmènyes súlyvesztést CSAK fenntartható diétával(életmódváltás) tarthatsz fent.


De hajrá, csináld csak! Csak közlöm, hogy 2x annyit fogsz visszaszedni.

2020. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Akkor jó egy étrend, ha az étellel jó a viszonyod, vagyis azt eszed, amit szeretnél, és nem vágysz másra. A leírásod alapján ez így van, vagyis nem fog az megtörténni, hogy majd egyszer csak hirtelen elszakad a húr és bezabálsz, ahogy itt sokan hajtogatják. Azt csak Te érzed, hogy miből mennyi esik jól neked.
2020. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is koplalás, amit nem fog sokáig tartani. Jó, elveszi a figyelmét a suli. Ha pl barátokkal vagyok èn is elfelejtek enni, mert minden más elveszi a figyelmem. De este már farkaséhes vagyok.

De jó, csináld csak.

Én csináltam ilyesmit+ mellette 3 óra futás. Majdnem kórház lett a vége.

2020. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ez így.

Jó, gyakran én sem reggelizek, nem azért mert diétáznék, hanem mert nem vagyok éhes, de ebéd időben eszek valami olyat, amitől jól is lakok.

Ha diétázni szeretnél, inkább alakíts ki egy étrendet.

De az étrend ne abból álljon, hogy reggel megeszel 1 almát, ebédre 2 körtét, és vacsorára 1 kivit, hanem pl:


Reggelire 2 szelet vajas kenyér Vega felvágottal, mellé tea. Tízóraira jöhet 1 alma. Ebédre zsírszegény tejfölös csirke hús salátával. Uzsonnára 2 kivi. Vacsira 1 db főtt tojás 3 virslivel + zsírszegény tej.


Ha nem is edzel, de sétálj sokat, naponta minimum fél órát. Hidd el, sokkal eredményesebb lesz a diétád! 😊

2020. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Én azt mondom, hogy nincs ezzel baj, ha egy hétnél nem csinálod tovább. Nekem is vannak napok mikor alig eszek valamit, máskor meg különösen éhes vagyok. Mindenkinek máshogy működik a gyomra. Akkor gázos hogyha ezt te magadra kényszeríted és ha éhes vagy, azt figyelmen kívül hagyod, illetve ha sokáig áll fent ez az állapot. Mert akkor lehet valami szervi probléma miatt nincs étvágyad amit ki kell vizsgálni.
2020. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!