Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eredményre számíthatok? 😊

Milyen eredményre számíthatok? 😊

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, 63 kg, 160 cm. Szeretnék lefogyni 55 kg-ra, nem kitűzött dátumra, szeretném tőletek megkérdezni hogy szerintetek mennyi idő alatt adhatok le 8 kg-t.

Kenyérről teljesen lemondok, édesség 1 héten egyszer az is kevés, a teámba eddig mindig 2,5 kanál cukrot raktam mostmár csak egyet, elkezdtem tojást, filét, gyümölcsöket és kásákat enni. Egy héten háromszor edzek edzőterembe. Próbálok minél több vizet inni és sok teát is iszom mert nagyon szeretem ( azt mondják segíti az anyagcserét). Ha így haladok szerintetek mikorra sikerülne leadni/1 hónap alatt kb mennyi menne le?

Köszönöm a válaszokat😇



2020. febr. 5. 23:19
 1/6 Szmuki válasza:
Ajánlom a yazio alkalnazást,kalóriadeficittel, egészséges ételekkel +mozgás mellett gyorsan lemefy,de a fogyás 70%-a az étrend az a legfontosabb. Sok sikert kívánok.
2020. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használom a kalóriabázist, köszönöm. 😊
2020. febr. 5. 23:42
 3/6 anonim válasza:
46%

Fél-egy év, de nem lefogyni nehéz, hanem úgy maradni. Pláne ha a fogyást nem hobbival, igazi sporttal hanem drága és minimális sportélményt adó edzőteremmel éred el.

Én a helyedben elkezdenék társastáncra járni vagy salsára. Aztán vannak mindenhol kirándulós csoportok, de lehet úszni, futni, kerékpározni, küzdősportolni, falat mászni... mind jó. A lényeg, hogy élvezd amit csinálsz. Továbbá nem a megszakadás, hanem a napi mozgás a lényeg. Napi szinten kell 30-60 percet mozogni. Ez lehet egy hosszabb kutyasétáltatástól elkezdve a biciklivel mentem suliig bármi.

2020. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Havonta 2-4 kiló fogyásra számíthatsz, de érdemes mérni a centiket is.
2020. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás mellett fontos a formálás is. Ha tényleg lenyomod heti 3 alkalommal az edzőtermet és mellette nem zabálod magad tele üres kalóriákkal (pékáru stb.) akkor hamar leugrik pár kg, DE! az izom térfogata kisebb mint a zsíré, viszont a tömege több... Ne feltétlenül arra törekedj, hogy 55 kg legyél...legyél 60! De feszesebb, izmosabb, kerekebb :)

Így látatlanba azt mondom amit a terembe tapasztalok az ismerősökön.. az első 1-2 hónap a hozzászokás (főleg nőknél! )..utána kezdődik a formálódás..aztán lehet szobrászkodni :) Szerintem ha egy fél évet rá szánsz és becsületesen lenyomod, az eredmény magáért fog beszélni! Sok sikert é kitartás!!!!

2020. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen❤️ Igyekszem mindent betartani becsületesen.😇
2020. febr. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!