Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ennél, ha nem volt időd...

Mit ennél, ha nem volt időd előkészülni?

Figyelt kérdés
Este érek haza, vagy nem kaptam a boltban, vagy nem kezdek el főzni, szóval ott vagyok délelőtt, hogy mindjárt ebéd, semmi kajám nincs. Ki ki tudok menni a városba, de a kaják többsége nem mondható sem egészségesnek sem diétásnak, nekem meg fogynom kellene, ilyenkor mi az ami bevállalható az utcai kaják közül (általánosságban, de amúgy BP, körút környéke)
2020. febr. 13. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Például gyümölcsjoghurtot.
2020. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi, ami főleg zöldséget, húst tartalmaz. Főzelék bár, leves, gyros..
2020. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

első válaszoló: a gyümölcsjoghurt tele van cukorral. a házi gyümölcsjoghurt más.


ha nem volt időm főzni, olyankor veszek egy almát, cottage cheese-t, abonettet vagy barna pufirizst. igaz, nem pesti vagyok, és nem is tudok kimenni a városba munkaidőben...

esetleg még hummusz, ha szereted..


egyébként pesten vannak ahol salátákat, leveseket tudsz venni/rendelni

2020. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajtot, sonkát, szalámit, paradicsomot, uborkát.
2020. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Sajtot, tojàst, ubit, paradicsomot, retket, paprikàt, csak ne legyen benne sok szénhidràt. De én leginkàbb tudatos vagyok és mindig van mihez nyúlni itthon. Utcàn, ha úgy van, kérek egy gyros tàlat krumpli nélkül, csak megeszem a húst és a zöldségeket.
2020. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Baj van a fejekben, ha meg mindig a szénhidráttól félünk gyerekek. Nem a szénhidrát hizlal, az iszonyat sok zsiradek, első sorban a telített zsirsavak. Utolsó neked mondom, a gyros hús is a zsírosabb állati részekből van, ezért ugyan olyan rossz mint az olajba sult krumpli. Pedig lehet enni krumplit, főzve, sütőben sütve. Az előttem szólókkal ellentétben ilyen virslik, szalámik stb me egyél ha fogyni akarsz, mert nem.TÁPanyagok. Szerintem ezt egyél: purpur kenyér, vagy valami rozsos, tk, adalekmentes legyen. Melle paprika, paradicsom , uborka, savanyúság, jégsaláta, zoldsegpástetom, Zöldségfasirt (ha lehet ne olajban sult), tofu.

Nasinak: alma, banán, kivi, szolo, barmilyen gyümölcs

2020. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!