Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, ha norbi diétával...

Az igaz, ha norbi diétával fogytam volna le, akkor a bőröm nem ereszkedett volna meg 140 plusz kolóról való fogyásom után? 24f/74kg/178cm

Figyelt kérdés

gyerekkoromban híztam meg elég durván, bánatevő voltam a családi háttér miatt, de eldöntöttem, hogy lefogyok és lefogytam kicsit több mint egy év alatt, de mint a szél. semmit nem csináltam, csak elkezdtem 2000 kalóriát enni és sétálni minden nap több kilómétert. most minden nap 10 km-t sétálok nem is éreznéám jól magam enélkül....


viszont, nekem már kötényhasam és megnyúlt mellem volt akkor is, amikor kövér voltam. a hasam petyhüdt lett de visszament, de nagyon nyujtható volt, a mellem meg lógott mint 2 fonnyadt tőgy. megműttettem magam, de a bőröm striás és sosem lesz a régi, de a bordáim látszanak, valamint szép kis mellkasom is van, bár ez lehet a sok rollerozástól és fekvőtámaszoktól van. kockahasam viszont tuti nem lesz, eleve a hasizmomnál babráltak sajnos.



egyik ismerősöm azt mnondta aki most kezd fogyózni, de már lefogyott egyszer, hogy ha célirányosan fogyóztam volna, vagy vettem volna egy norbi könyvet akkor a bőröm visszament volna. szerintetek ez igaz? mert akkor elég sok szenvedéstől megkíméltem volna magam :( de már mind egy .


2020. febr. 13. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősőd hülyesègeket beszèl.


Ez genetika kinek mennykre megy vissza.


Annyi, hogy minèl lasabban fogysz az segíthet egy kicsit ebbe. Hirtelen fogyástól könnyebben leszel löttyedt de ez is csak minimálisan számít genetika az egèsz.

2020. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A bőr visszahúzódàsa több dologtól függ. Genetika, Kor, nem, felesleg mértéke, fogyàs üteme, aktivitàs, bőràpolàs- pl kollagént szedett- e az illető, mennyire volt egészséges az étrend. Ilyenek. Pl a koplalàs útján elvesztett súly 100% hogy nem egészséges. Nagyon egyéni dolog.


Amúgy Norbi módszere a lowcarb- on alapul, nem az övé, csak àthozta Az Atkins diéta alapjait Magyarorszàgra ( szénhidràtszegény, zsírdús, fehérjedús étrend) és elkezdett szénhidràtcsökkentett kiegészítőket àrulni.

2020. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hasam visszament, de mondom, petyhudt volt, szal hiáűba ment vissza, szal nem lógott, de nah, hát olyan volt mint a hab... meg kinyújtható de a mellem nem ment vissza az maradt akkora mint kövéren csak olyan volt mint 2 zacskó....
2020. febr. 13. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. 50-60 + kilót màr nehezen visel el a bőr.
2020. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 66kg-ot fogytál, ami lényegében egy átlagos ember súlya, így eléggé várható volt a bőrkinyúlása.
2020. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősödnek annyi esze van, mint egy kerti széknek, előttem már leírták, miért.
2020. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!