Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tippet adni, hogy...

Tudnátok tippet adni, hogy hatényabb legyen a fogyásom?

Figyelt kérdés

Rólam:


Mindig is vékony vagy sovány voltam, rengeteget küzdöttem azzal, hogy sikerüljön hizni, nagyon sokáig 50 kiló voltam a 156 centimhez, viszont az elmúlt fél évben elég egészségtelenül ettem emellett fogamzásgátlót és frontint is szedtem. Szóval fél év alat feljött 17 kiló, ja és emellett nekem PCOS betegségem van, amivel azt mondják elég nehéz fogyni.


Idáig nem tudom hogy hogy de lejött 4 kiló viszont ez olyan 3 hónap volt, szeretném egy kicsit jobban meggyorsitani a folyamatot.


Frontint, fogamzásgátlót elhagytam az utolsó 3 hónapban.


Ezeket ettem a hizás alatt: mekis kaja, hamburger, gyros, csoki csoki hátán


Mikor alig tudtam hizni: szendvics volt mindig, mert szegények voltunk, egy idő után már hányingerem volt tőle és nem ettem.


Volt hogy feljött 3 kiló, ekkor zöldségeken éltem és mindennap futottam 7 hónapig, ekkor folyamatos volt a menstruációm. A 3 kiló elég hamar lejött rólam.


Szóval régen elég könnyen fogytam, most valahogy nem nagyon tudok a kajáknak ellenállni mivel van mit és finomat enni.


Szóval ennek fejében kérném a tanácsokat.


22l


2019. máj. 26. 00:16
 1/1 lilla64 ***** válasza:
Van olyan,hogy PCOS étrend,itt az interneten is találsz olyant.Hanem kérd ki az endokrinológus tanácsát.
2019. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!