Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudna ebben nekem segíteni?...

Ki tudna ebben nekem segíteni? FONTOS

Figyelt kérdés

remelem jó kategóriát választottam

fogyni szeretnek 72 kilorol

szeretném elérni a homokóra alakot 70 alatt

ez az alaktipusom

tudom hogyan kell edzenem és hogy mit, valamint már egy ideje csinálom

viszont szeretnek shaket is inni vagy akar enni (pl my protein palacsinta) viszont nemtudom milyen port kellene választanom ahhoz hogx a h adamrol

lemenjen a felesleg és a hátamrol, csípőről szóval ez lenne a kerdesem hogy ezt el érhessem ,milyen protein porokat kellene hogy vegyek


2020. febr. 14. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen shake hozzá, viszont ha eleve nem ilyen az alkatod, akkor soha nem is lesz az vékonyan sem.
2020. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nincs! A genetika határozza meg honnan fogy elsőként, ami pedig kalóriadeficit miatt történik.

A porról annyit, hogy nem kell, ha edzés utan pár órával tudsz enni, ha meg monjuk csak 3-4, akkor érdemes inni egyet. Egyébkent meg csak akkor fogyaszd, ha tenyleg jól esik, finomnak találod, mert nem szükseges feltétlen. En pl tejsavót használok, ami szinte tiszta fehérje, könnyen felszívódik és hasznosul. Annyira figyelj nyilvan, hogy fehérhét vegyél és ne valami fehérje tartalmú italport... bar edzés után a cht is illik visszatölteni

2020. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A proteinporok csak koncentrált tápanyagok, nem alakítanak a testeden semmit, ugyanúgy használja a szervezet, mintha pl. rántottából vagy oldalasból vitted volna be.


Testalkat pedig genetika, ahogy ezt korábban is írták; hajad színét vagy a vércsoportodat se tudod megváltoztatni edzéssel.

2020. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!