Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl nagy kalóriadeficit...

Túl nagy kalóriadeficit esetén, hogy lehet, hogy nem fogy valaki?

Figyelt kérdés
Van pl az élet 250kg-felett című műsor ott az 1200kcal nekik elég nagy deficit és mégis fogynak havi több 10kilókat, akkor hogy lehet az ha valaki nagy deficitben van nem fogy?
2020. febr. 18. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
mibajod?
2020. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Szia,hát sok oka lehet pl rossz a tápanyag bevitele, nem sportol, esetleg hormonális gondjai vannak.Ezek mind nagyon összetett dolgok, amik miatt nem fogy az illető.
2020. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Rossz összetételű vagy minőségű étrend, de akàr hormonàlis okok, anyagcserezavar is.

Abban a műsorban konkrétan éheztetve vannak a betegek, férfi, nő, magas, alacsony. Vàlogatàs nélkül. Nagyon kegyetlen. Persze, lehet vele fogyni ha bírja az ember elég ideig, de nem mindegy milyen àron.

Én csinàltam 1000-1200 kalóriàs fogyókúràt (is), sokat kínlódtam, semmi energiàm nem volt, nem voltam 250 kg, de durvàn elhízott igen, mégis elég keveset fogytam 6-7 kg körül, és pàr hónap utàn fel is adtam, képtelen voltam folytatni. Azóta talàltam élhetőbb megoldàst a koplalàs helyett. Jobban működik minden szempontból.

2020. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abban a programban azért van ilyen alacsony kalóriakeret, hogy lássa a doki, hogy a páciens kitartó, tud változtatni a szokásain.

Másrészt gyakorlatilag mozgásképtelen emberekről van szó, ill. a zsír fenntartása nem igazán igényel energiát, míg az izomzaté csak a létezésével is sokat fogyaszt. Szóval nincs akkora kalóriaigényük, mintha normális testösszetételük lenne.

Egyébként legelőször rengeteg kötött vizet vesztenek, zsírból kevesebbet fogynak. A szervezetük már így is kínlódik, emiatt a drasztikus fogyásnak, kalóriacsökkentésnek sok pozitív hatása van rájuk.

2020. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!