Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hete életmódot váltottam...

Két hete életmódot váltottam és sportolni kezdtem, és egyáltalán nem látszik semmi?!

Figyelt kérdés
Tudom két hét nem sok idő, de azért valami minimális változásnak örülnék magamon. Nincs rajtam sok felesleg, formásodni szeretnék elsősorban és keveset fogyni. Imádom az édességeket és félek ha továbbra sem lesz változás, inkább visszatérek hozzájuk :( Lehet, hogy az edzésem nem ér semmit? Az Intensetet csinálom, heti 5×45 percben, saját testsúlyos. 1400 a napi kalóriakeretem, ezt betartom. Kéthetente akartam mérni, centizni, fotózni magam, ami mindjárt letelik, de így semmi kedvem hozzá:/
2020. febr. 21. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy erted hogy nem latszik? Szemre?
2020. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csinald meg a fotozast mivel te minden nap latod a tested ezert nem veszed eszre a valtozast magadon.

Nekem is ez volt amikor gyurni kezdtem 3 eve akkor azt hittem nem fejlodok es a szuleim tesom se latott rajtam semmit. De amikor olyanokkal talalkoztam akikkel regen nem 1 2 eve akkor azok egybol mondtak hogy milyen izmos lettem.

2020. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
2 hét alatt ne várj semmit. Havonta, 2 havonta érdemes fotózni is.
2020. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt nem igazán fogsz látni változást, főleg ha nincs rajtad nagyon felesleg csak izmosodni szeretnél . Inkább 2 hónapot mondanék amikor már tényleg szembetűnően változhat a tested. Ha pedig ennyire édesszájú vagy néha egy-egy csaló nap nem a világ vége, vagy ha ennyire szigorúan tartod akkor egyél cukormentes édességeket
2020. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fotozd le magad reggel felkeles utan. Majd 1 honap mulva ismet ugyanakkor ugyanott. A ket foto kozott SOHA ne nezegesd magad!

Igy latni fogod majd a kulonbseget. Ide is belinkelheted hagy dicserjunk majd meg :)

2020. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 havonta szoktam ruha nélkül képet csinàlni hogy làssam magamon a fogyàst, a fejlődést, mert nekem nem elég a mérleg, meg a centi. Mindig làtszik vàltozàs, pedig rajtam rengeteg felesleg van.

2 hét nagyon kevés, főleg ha csak pàr kilóról van szó. Ha életmódot vàltottàl az egy életre szól. Ha valaki fogyàsra vàllalkozik, akkor a hozzààllàsàn is gyúrnia kell. 5-10- 30-50+ kg felesleg esetén is. Türelmet kell tanulni.

A testépítők is évek alatt érnek el nagyobb, làtvànyosabb vàltozàst. Hasonlíts össze 3 hónap különbséggel képeket, meg fogsz lepődni.

2020. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy örülök, hogy kiírtam bánatomban a kérdést, nagyon jó válaszokat írtatok, megnyugtattatok, köszönöm!
2020. febr. 22. 06:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja es igen mérdnis meg magad a kenyes helyeken de csaknes kizarolag havonta.
2020. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Minek kéne látszódnia 2 hét után szerinted mégis???

Gyere vissza 2 év múlva.

2020. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!