Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A feherjeturmixot a nap...

A feherjeturmixot a nap melyik szakában érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Mégis minek, ha nem jársz edzeni? Utánaolvastál a dolgoknak, vagy csak úgy a vakvilágba igyunk fehérjét, mert attól "fogyunk"? Vagy telít és nem leszel éhes? Szerintem nem is tudod mire való...
2020. febr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem attól akarok fogyni. Rendes fogyókúrát tartok, nem részletezem. Csak olvastam, hogy vannak akik isszák fogyókúra ideje alatt. Nem kizárólag azon szeretnék élni.
2020. febr. 28. 07:02
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom valami blikknők vagy kiskegyed szintű helyen olvastad. Ha neten, akkor femina. 😂😂

Komolyan légyszi, ha hozzáértés nélkül elkezded inni, csakis a pénztárcád lesz vékonyabb, te biztosan nem. Egyáltalán nincs szüksége mindenkinek a fehérjére. Izomépítésnél szokták javasolni. Te nem edzel, semmi hatása nem lesz. Én edzek heti párszor, de itthoni torna, még nekem sincs rá szükségem, mert a napi kajából pl. túró, csirkemell, cottage cheese, stb. simán megvan a szükséges mennyiség. Ha túltolod, súlyos egészségügyi problémáid lesznek.

2020. febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
*nincs szüksége mindenkinek plusz fehérjére, a napi kajabevitellel meg szokott lenni általában
2020. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Rendben..Köszi.
2020. febr. 28. 07:11
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

a 13 -már ha nem is szándékosan, mert egyértelmű, hogy okoskodni akart- de leírta a lényeget. ő SIMÁN beviszi a számára szükséges (kinek mi a szükséges??) fehérjét napközben. Viszont, van olyan, akinek ez nem megy. Én szerencsére olyan helyzetben vagyok, mint a 13-as, imádom a fehérjedús ételeket, nem okoz gondot, viszont én is megiszok 1-1 fehérjét, ha nem úgy jönne össze a napom, hogy meglegyen az étkezésekből a fehérjeszükséglet.

Szóval, ha te nem edzel, nem izmot építesz, lényegtelen mikor iszod. Törekedj arra, hogy minél több fehérjét fogyassz napközben, érdemes lenne néhányszor számolnod is, csak hogy mégis lásd, mennyit is eszel pontosan. Ha úgy látod nem megy, nyugodtan helyettesítsd a vacsorádat egy shakkel. Vagy nem is muszáj azzal, én pl simán “ízesítem” a natur joghurtomat egy gyümölcs ízű fehérje porral, az íze is jó lesz, kilövöm a nasit is és még a fehérje is megduplázódik :)

2020. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!