Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ennyi anorexiás...

Miért van ennyi anorexiás ember mostanában?

Figyelt kérdés
Régen nem volt ennyi, vagy csak nem volt ennyire nyílt?
2010. júl. 24. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem eddig is sokan voltak, csak nem reklámozták.
2010. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az elsővel. Nem a valódi anorexiások szaporodtak meg, mert volt belőlük bőven korábban is, hanem a divatanorexiások száma nőtt. Akik önként választják ezt az "életmódot", divatot csinálnak belőle.
2010. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szaporodtak volna meg? Én még életemben nem láttam egy anorexiásat sem soha.
2010. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincsenek sokan, csak mivel az emberek egyre kevesebbet mozognak és egyre több szemét kaját esznek, ráfogják a normál alkatú emberekre, hogy anorexiások. Így a saját kövérségüket jobban tolerálják.
2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Az igazi anák nincsenek sokan...de egyre több divatanorexiás gyűlik...és nem tudják felfogni,hogy ez egy betegség.Mert ők csak annyit látnak,hogy az ember nem eszik,és akkor lefogy.De azt nem látják,hogy a fogyáson kívül mi megy végbe az emberbe...nem látják,hogy tönkrement az élete.Csak a felszínt látják...és a könnyű fogyás reményében kezdenek sokan koplalni...és feltenni ilyen hülye kérdéseket itt is,hogy sokat ettem közbe evett vagy 200 kalóriát...És ezért tűnik úgy hogy sokan vannak.De akik betegek azok max ilyen proana oldalakon fedik fel a beetegségüket.Szóval egyátalán nincs sok anorexiás csak sok hülye,lusta ember..na mindegy.Úgyis tudom,hogy leleszek hurrogva.Úgyhogy be is fejezem.:)
2010. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami! :)
2010. júl. 25. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!