Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak gyorsabban?

Hogyan fogyak gyorsabban?

Figyelt kérdés
Találtam egy diétát a neten kb. 2-3 hete. Tulajdonképpen abból áll, hogy csak gyümölcsöt és zöldséget szabad ennem és egyik nap tejtermékeket. Ott azt írta, hogy egy hét alatt akár 8 kg is lehet fogyni, persze ez nem igaz, mert ez már szinte egészségtelen, de van pár ismerősöm, aki kipróbálta és neki bevált. Szóval én is kipróbáltam. De nagyon lassan fogyok! Egy hét alatt 2 kg is nehezen adtam le. Persze voltak olyan pillanatok, amikor elgyengültem, de akkor is csak egy-két harapásnyi húst vagy valami hasonlót ettem. Vizet is sokat ittam, de mivel most itt ez a vírus emiatt nem mehetek el fitneszterembe (mivel bezart), de attól még megpróbálok itthon tornázni. De van valami trükk, hogy gyorsabban fogyjak?

2020. márc. 16. 17:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj, és azt még elfelejtettem megírni, hogy effektív bármit eszek, hízok. Nem tudom, hogy miért... Még attól a pár falat hústól is egy fél kilót magamra pakolok.
2020. márc. 16. 17:45
 2/2 anonim válasza:

Én a hormonzavar miatt híztam 10kg-ot. Jobb lenne kivizsgáltatni magad szerintem. A gyors fogyás nem egészséges. Ugyanis ami hamar lemegy az hamar vissza jöhet. Én is elkezdtem diétázni, és vissza fogytam 8kg-ot kb. Először nem akart megindulni a fogyás, kicsit később igen. Most folyamatosan megy le. Észre se veszem de egyre kevesebbet mutat a mérleg.

Ja és az hogy te a vírusfertőzés idején rombolod le az immunrendszered, nem eszel semmi értelmeset annak sincs semmi értelme szerintem. Ugyanis a vírus a gyenge szervezet könnyen megtámadja, és ha nem tudja legyőzni az ember, akár az életébe is kerülhet.

Én is diétázom. Sokmindent kitettem az étrendemből. És jobb lett. Mellette egy kis sport és hidd el ezerszer jobb az ha így fogysz, mint hogy "gyorsan". Sok ismerősöm "fogyózott" így.. Pikkpakk vissza jött a felesleg. Ez az én véleményem

2020. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!