Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom?

Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Balett szakra járok,és bár nem szóltak tudom hogy balettosnak kicsit nagy a súlyom. Meg látom is hogy 16 lányból csak egy lány van aki nálam "kövérebb". Persze egyikünk sem kövér,csak a táncosoknál mást jelent ez a szó. És érzem hogy a párom is nehezen emel fel,nem akarom hogy esetleg baleset legyen belőle. Most meg van egy csomó időm futni,meg otthon edzeni. Szóval 172/63-64 kg vagyok. Mennyit kéne fogynom,hogy megfelelő súlyú legyek? Volt balettmesterem azt mondta hogy 50 kg alatt kell legyen egy balettos,de ez szerintem hülyeség.

2020. márc. 20. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem balettoznál, akkor a súlyod tökéletes lenne. Így viszont 55-60kg-nál nem lehetnél több, az elvárt valószínűleg az alsó érték.
2020. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Pedig a tanárod kellene megkérdezni. A táncosok jellemzően tényleg nagyon vékonyak. Ha nem olyan alkatú vagy, akkor ez a műfaj - legalábbis profi szinten - nem neked való.
2020. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem a tanárod kérded erről?
2020. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát el kell keserítselek, de baletthoz 50-55kg-nál nem lehetsz több.
2020. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 21. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az igen, én is ennyi vagyok felnőtt férfiként és hát nem tudnám elképzelni magam balettozni. :DDD
2020. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
78%

Hány éves vagy?


Neked nem a balett való, oda tényleg a 30-40 kilós lányok és fiúk valók. Sose lehetnél benne igazán sikeres.


Gondolkoztál már erőemelésen? Sok sportban előny az ilyen "vaskosabb" alkat. Nem vagy kövér nehogy félreérts, nekem pont az ilyen lányok az eseteim, de ezek nem balettos számok. Én is szívesen lettem volna nehézsúlyú boxoló, de sovány és alacsony vagyok, mint a családomban mindenki. Ez genetika. Ha ennek ellenére hobbi szinten akarod űzni, akkor hajrá, csak ne legyenek irreális elképzeléseid.

2020. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 nem is balettos szeretnék lenni hanem.sima színházi táncos. Csak ha ilyen szakra járok több esélyem van bejutni bárhová. Egyébként nem vagyok vaskos,mindenki kevesebb súlyúnak néz legalább 5 kg-val,ezért is nem szóltak érte. De szerencsére gyorsan és könnyen fogyok ezért simán letudok adni 10 kilót,szeptemberig.
2020. márc. 21. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
58kgnál lejjebb ne menj szerintem!
2020. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!