Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha izomból akarok fogyni,...

Ha izomból akarok fogyni, akkor a rizsdiéta jó?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
a kérdés is értelmetlen. 1-2% testzsíron vagy, hogy már csak izomból van értelme fogyni? és ugye tudod, hogy nem te döntöd el melyik izomból fogysz. és gondolkozz már, nem csak vázizmok vannak.. a szívizom is izom..
2010. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Izomból úgy lehet "fogyni", hogy egy csomó ideig (hónapok) nem sportolsz semmit, csak tesznyülsz a TV előtt, meg ilyenek, és akkor lemennek rólad az izmok. Ehhez teljesen mindegy, hogy mit eszel. Ez nem fogyás! És egyébként nem ajánlom, fittnek lenni jobb, mint pálcikaembernek :D
2010. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Első!


Izomból lehet fogyni úgy is, ha egy szar étrended van, keveset eszel stb... Szerintem a kérdezőnk hölgy lesz, aki a combját, fenekét és vádliját szeretné csökkenteni csak azzal nincs tisztában, hogy ez nem lehetséges. Ugyanis amin újra nekiáll rendesen táplálkozni a szervezet újra építi azokat az izmokat, amik szükségesek a mozgáshoz... Méghozzá nagyobbak lesznek, mint előtte, hogy a köv. izomból való fogyást elkerülhesse. Felesleges ilyennel játszani... 1-2% testzsírt elérni pedig egy átlagember nem képes. A testépítőknek is hónapokba telik mire 1-2 napig elérik és utána azonnal visszatöltenek mert nem egészséges illetve tegyük hozzá azt is, hogy valószínű szervezet nem a szívizmot fogja elsőként lebontani lényegtelen mennyire van tele energiával az élethez szükséges... az utolsók között fog lebomlani és jellegzetes lehelettel jár... Lényeg a lényeg újabb túliskolázott kérdezőnk van...

2010. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából vaskos vagyok, de az izomtól. És lány vagyok, eléggé furcsán nézek így ki, csúfoltak/csúfolnak is miatta. Csak az a baj, hogy engem is zavar, tehát egy egy nőiesebb ruha...nem is tudom sírjak e vagy röhögjek magamon...pfff...

Mindig azt mondják, hogy ezekkel a diétákkal nem zsírból hanem izomból fogyunk. Ezért is szokták javasolni az életmódváltást. Persze csak pár napig(3-4)csinálnám, utána visszatérnék az egészséges kajákhoz.

Amúgy persze tudom, hogy az izom nagyon fontos, de ahogy én kinézek...Meg azért nem hinném, hogy egyből a szívizomból veszítenék.

2010. júl. 25. 21:07
 5/12 A kérdező kommentje:

kösz kedves utolsó...nem nagyon értek a biokémiához, meg úgy alapvetően ehhez a témához, ezért is kérdeztem meg.

nem tudom miért kell lenézni a másikat.:(

2010. júl. 25. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó a hashajtó is,próbáld ki :D
2010. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
öh, inkább kihagyom:D
2010. júl. 25. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem linkelsz egy képet? :o
2010. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként izomtömegből veszíthetsz úgy, ha erőlteted, és nem táplálod, nem pihenteted megfelelően. Nem eszel elég fehérjét a például, és nem hagysz időt a regenerálódásra. A testépítők is azért esznek olyan sokszor egy nap, hogy elkerüljék a katabolizmust, az izmok lebontását. De én ezt nem javaslom...
2010. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
képet raknál magadról? marha kíváncsi lennék, mi az az izomtömeg, amiből feltétlen veszíteni kéne? :S
2010. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!