Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok amivel gyorsabban menne a fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 120 kg-ről indultam egy hónapja. Most 112 vagyok, eddig edzőterembe jártam, súlyzós gyakorlatokat csináltam, csak sajnos a járvány miatt bezárt a terem és itthon nincs 6kg-nál nagyobb súlyzó. Az ételekre nagyon odafigyelek, hogy keveset és cukor/szénhidrát/zsír csökkentett legyen. Szóval arra gondoltam, hogy futnom kellene, de azt olvastam, hogy ekkora túlsúlynál lehet többet árt mint használ. Szerintetek? Vagy van bármi egyéb ami jó lehetne?


F19


2020. márc. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten rengeteg tornavideó és tornagyakorlat van fent. Keresgélj azok közül.
2020. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A séta is tökéletes, illetve amint írták előttem az otthoni torna.
2020. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehet szerintem a futas, viszont a te esetedben ez ne futas legyen, hanem gyors seta (lassu kocogas) es minel hosszabb tav. 3-4-5 km
2020. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!