Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen sportot ajánlanátok amivel gyorsabban menne a fogyás?

Sziasztok. 120 kg-ről indultam egy hónapja. Most 112 vagyok, eddig edzőterembe jártam, súlyzós gyakorlatokat csináltam, csak sajnos a járvány miatt bezárt a terem és itthon nincs 6kg-nál nagyobb súlyzó. Az ételekre nagyon odafigyelek, hogy keveset és cukor/szénhidrát/zsír csökkentett legyen. Szóval arra gondoltam, hogy futnom kellene, de azt olvastam, hogy ekkora túlsúlynál lehet többet árt mint használ. Szerintetek? Vagy van bármi egyéb ami jó lehetne?

F19

márc. 24. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok
Az interneten rengeteg tornavideó és tornagyakorlat van fent. Keresgélj azok közül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 24. 19:48 Privát üzenet
A séta is tökéletes, illetve amint írták előttem az otthoni torna.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 24. 20:09 Privát üzenet
Mehet szerintem a futas, viszont a te esetedben ez ne futas legyen, hanem gyors seta (lassu kocogas) es minel hosszabb tav. 3-4-5 km

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 25. 09:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 4/4Időpont márc. 25. 09:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem fogyok, csak dagadok. Mit csinálok rosszul?
Mit egyek 1200 kalóriából?
Mennyit (km) es milyen gyakran kellene futnom ahhoz hogy nagyon szep/karcsu alakom legyen? A futason kivul milyen gyakorlatokat ajanlanatok?
Szeretnek egy 30 napos kihivast csinalni, labra es hasra, miket ajanlanatok?
Milyen kuzdosportot ajanlanatok a kovetkezo feltetelek mellett?
Tömegnövelőt szeretnék szedni hogy hízzak de ne izomba, mert fogytam es nem tudom egyszeruen visszaszedni. Velemenyek? Melyiket ajanlanatok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!