Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combra hízás áldás vagy átok?

Combra hízás áldás vagy átok?

Figyelt kérdés
Főleg a combomon van hatalmas zsírmennyiség, viszont a nagysúly miatt nyílván a hasamon is van minimális úszógumi. 88kg vagyok, ismerősök szerint 15kg-ot letudok simán tagadni, viszont mikor nincs rajtam nadrág ami "összetart" kb a hányinger kerülget magamtól. Elkezdtem fogyókúrázni, mentek is le kilók, viszont mivel combról kezd el csökkenni, a hasamon sosem fogok változást látni.. Pont emiatt az ismerősök se, így nincs nagyon mi motiváljon. Ha valaha elérnék egy kb 60 kilót akkor látszódna talán valami. Más is így van ezzel?

2020. márc. 25. 16:20
 1/9 anonim válasza:
Gondolj bele hasadra normálisan tudsz dolgozni.Én is combra hízok,de pont onnan nem jön le.(Nekem átok)Amúgy magasságot esetleg írnál?Nem mindegy hogy 190cm vagy csak 150cm vagy.
2020. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
170cm vagyok. 96kg-ról kezdtem, most 8 kiló minusszal sincs külső váltotás, és csak remélem hogy a következő 8 nál talán lesz valami máshol is...
2020. márc. 25. 18:53
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem sokkal inkább zavaró a hasra hízás, mint ha combra megy. Ha nem oda kerül a felesleg számottevő része, már nyert ügyed van.

Amúgy se nézzen ki a hölgyek lába úgy, mint két hurkapálcika.

2020. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat, onnan megy le, ahonnan kell, a hasadon azt írtad minimális.

Nekem a hasamon van felesleg, a combom, fenekem átmegy minuszba, akkor mozdul meg a hasamon lévő nem kevés zsír.

2020. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Adottság, genetika. Mint a szemszín, csak a hízűssal valamit tudsz kezdeni, a szemszínnel max. más szinű kontaktlencsét kereshetsz magadnak. :)
2020. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szoktam ezen gondolkodni, hogy a pokhas vagy vastag comb, es inkabb az utobbi.

Magam is ezzel kuzdok. 165 cm vagyok, 48 kg-osan aranyos a combom a testemhez. Nagyon szigoru etrenddel es mozgassal tudom elerni.

1 honapja felmentem majdnem 50 kg-ra, azonnal meglatszott.

Visszaalltam a dietara, megallapitottam, h nincs lazitas, ha jol akarok kinezni.

2020. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Áldás
2020. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinos lehetsz🤩
2020. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyi,nem bántásból,de még mindig nagyon sok felesleg van rajtad 88 kilóval,legalább 20 kiló,de inkább 25. Természetesen a hasad is kisebb lesz . Az genetika ,hogy kinek honnan megy le először és utoljára. Folytasd magad miatt,és ne az ismerősök miatt ,akkor lesz motivációd.
2020. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!