Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ki ezd ugrókötéllel? Meddig birjátok?

Úgy gondoltam nem nagy feleslegemet ugrókötéllel,súlyzós edzéssel és persze egészséges étkezéssel adom le. Szerintetek így hatásos? 1 hónapja kezdtem el,de lassan alakulok csak,vajon miért?

márc. 26. 13:41  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocs elírtam, edz😉

# 1/5Időpont márc. 26. 13:44 Privát üzenet
Én amikor edzettem az ugrókötelezést beleépítettem az edzésre. Mérd le egy átlagos ugrást.. 20 mp vagy amit bírsz és pihenéssel felváltva csinálnd többször.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 26. 14:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én súlyzós edzéssel egészítem ki

45 mp-et tekerek aztán pici pihi,majd újra...ezt 15-20percig bírom.

# 3/5Időpont márc. 26. 14:54 Privát üzenet
Nyilván azért lassan, mert nincs sok felesleg, és még csak 1 hónapja csinálod. Folytasd csak így.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 26. 15:02 Privát üzenet
En ugy szoktam, hogy 100 porgetes (mindig duplan ugrok, ugyhogy ez 200 ugras, kb. 2 perc), aztan 2 perc setalgatas. Kb. 10-szer. De ezt akkor szoktam, ha nem biciklizem aznap.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy bírjátok a fogyókúrát hogy nem mozdultok ki?
Ti hogy bírjátok?
Ti, hogy bírjátok a diétátokat?
Anorexiások, bulimiások, étkezési zavarosok! Hogyan bírjátok ki, hogy ne nyúljatok hozzá más kajájához (lakótárs, család)? Bulimiások is írnának légyszi? Ti minden nap hánytok...
Fogyás ugrókötéllel? Mennyire hatásos? Tippek?
Akinek problémája van, étkezési zavara van (anorexia, bulimia) : hogyan bírjátok ki, hogy ne nyúljatok a frigóhoz? Akinek falásrohama van, mennyi ideig tart?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!