Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok?

Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

tudom, hogy ez egy nagyon jó vitaalap, nem azért kérdezem, hogy most ki a jobb, vagy kitartóbb, vagy okosabb, pusztán kiváncsiságból kérdezem. Ti nem unjátok a husi-zöldség kombinációt? Ha tartom az 1500-1800 kalória közti keretet, hogy legalább a súlyom megtartsam kb állandóan ilyeneket kell ennem. Baromira unalmas, és macerás, és rohadtul nincs kedvem ezzel foglalkozni suli meg munka mellett, hogy minden napra észben tartsam, hogy egészséges kaja kell, de ma épp a suliban tudok ebédelni ahol nincs mikró, mit is vigyek enni akkor...? stb.


Másrészről meg csak simán baromira unok ilyeneket enni egy életen keresztül. Nem volt nekem semmi bajom éveket át, nem mondom, hogy össze vissza ettem, de minden fajta ételt ettem persze mértékkel és nem híztam. Most egy szar kapcsolat alatt és után meg jól összeszedtem magam, és egyszerűen nincs energiám, hogy szarakodjak ezekkel. Ti hogy oldjátok meg, hogy ez ne legyen ilyen halálos? Persze hogy nincs lelkierőm fogyni, amikor a gondolatától is rosszul vagyok, hogy ilyeneket kell ennem....



2017. nov. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
3000 kcal-t eszek, nem igazán panaszkodhatok :)
2017. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekemis borzasztoan rossz mindennap merni es szamolni,de muszaj.Es az a szar hogy neha van itthon suti es megennem de nemtudom hany kcal szoval inkabb nem...az ilyenek a rosszak mert nekemis 1800as a keret,sokminden belefer de hat ha nemtudom egyszeruen mennyi kcal van egy tal spagettiben amit anya csinalt nem ehetem meg.Magamnak fozok mindent es suliba is viszem a kiszamolt kajat,halal elegem van belole ebbol all az egesz eletem mar..17/L
2017. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem macerás, főleg, h ma is reggel 7től 8-ig konyhába készítettem mai napra tízóraira és uzsira a kaját. Nincs unalmas étrendem hál' Istennek. Nem csak husi zöldség kombinációm van: Van, h töltött cukkinit eszek darált pulyka husival, vagy paradicsomos húsgolyókat kis tésztával (30g). Tízóraira van, h csibesonkás tortilla amit szintén otthon készítek, uzsira meg vagy korpovit keksz, vagy kakaós zabpuding. Egyáltalán nem uncsi. :)
2017. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1200-2000 kcalt eszem (jó, néha többet), a húst és a zöldséget pont kerülöm, amennyire csak tudom.

Jól bírom, csak néha kellenek zöldséges napok, odavagyok értük. Persze mindennap eszem őket, csak iszonyúan keveset, túl szénhidrátosak nekem fogyáshoz s más okaim is vannak.


Életmódot váltottam sok éve, nem kell észben tartanom, hogy egészségesen akarok enni, persze, hogy azt akarom.


Annyi mindent ehetsz, miért kéne húst? Zöldséget azért érdemes, de valamelyiket csak szereted, abból csak megy pár deka, nem? Könnyebb, mint zerocarbernek lenni, aki nem eszik növényt.

Hús nélkül persze kell valami más fehérjeforrás. Tojás, túró, sajt, valami jó kis vegán komplettált kombó... Annyi lehetőséged van. Nekem alig van pár ételcsoportom, a többi minimális vagy nincs, mégis oly változatosan ehetek, ha akarok. Csak nem akarok, mert minek bonyolítsam az életemet. Azért nem eszem mindig egyformán :) A tojás roppant sokoldalú.

2017. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

persze, nem kell mindig husit zöldséget enni, de nem vagyok oda ezekért a zabkorpával kevert ilyen olyan magvas bigyókért, vagy az 30g tésztát főzök ki, és akkor 6 féle mini adag kaját készítek magamnak. akkor már a párolt zöldség csirkemell jár a legkevesebb macerával, vagy a főtt tojás de az .... pf.


suli és munka minden nap van, szóval nem éppen élvezem, hogy magamnak főzőcskézek. szeretem az egyszerű megoldásokat, és amikor anuykám amúygy is főz 2 napra, akkor elég szar közben magamnak vacakolni. nem nagyon érek rá 7-8 ig egy órán át a kajával bíbelődni...

2017. nov. 19. 20:55
 6/6 anonim válasza:

Olvasom ezt sok fura hozzászólást, mit mondjak, jókat nevetek.

Az első legfontosabb dolog amit meg kell érteni nincs kalória, nem létezik. A gyogyszer maffia találta ki.

Itt meg is nézhetitek. Tudom és mindig megfigyeltem a kövér ember aki mindig meg mondja a frankot. De érdemes üeghallgatni a szakembert el is magyarázza.

[link]

Ha fogyni szeretnétek mutatok egy komoly dolgot:

KB. 2hét után meg os mutatja a mérleg. Minden hétvégén méretkezni kell.

Itt a cikk:

[link]

Keresőbe írjátok be. Slow carb étrend diéta gyertek csatlakozzatok.

2019. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!