Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan fogyókúra modzsert...

Olyan fogyókúra modzsert eresek amitől csak a csipőmön, a derekamon és a combomból meg a fenekemből fogyhatok?! (lent)

Figyelt kérdés
(A mellemből nem szeretnék) És nem akarok csodaszereket illetve nagyon különleges kajákat inkább valami sportot és valami diétát mint pl: ekkor nem enni, kevesebbet, csak a felét... tudtok Segíteni?
2010. júl. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
futás + baromi jó sportmelltartó, de olyan nincs, hogy mindenhonnan fogysz kivéve a mellet
2010. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt próbálom..

ÉS arról a módszerről mit gondoltok amivel betekered amagad az adott helyeken "frissentartó fólia" (aza az átlátszó cucc).

2010. júl. 26. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
attól fogyni nem fogsz, legfeljebb kicsit feszesebb lesz a bőröd, de kényelmesebb és olcsóbb és egészségesebb, ha inkább szaunázni jársz ;)
2010. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :D ezt azért jó tudni
2010. júl. 26. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetikailag meghatározott, hogy ki honnan fogy először. Ha olyan az alkatod, akkor lehet hogy a melled lesz az első, ahonnét fogyni fogsz, akármit is csinálj. Nekem pl. körte alkatom van, így először deréktól fölfelé kezdtem el fogyni. Bringáztam, ugrálóköteleztem, lépcsőztem, görkoriztam, szóval olyanokat csináltam, amik a lábakat veszik jobban igénybe, mégis felülről kezdtem el fogyni, és csak most, hogy ott már nincs felesleg rajtam, kezdtem el combról is fogyni.
2010. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!