Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul be a fogyás?

Miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
1honapja oda figyelek az evésre. Keveset eszem kb 1000-1200 kalória és azt is cukor és liszt mentesen. Kaliriabazissal es sport trakkerrel vezetem a napokat. Minden nap mozgok min. 1 órát. Egyik nap 1 óra Futás (8km/h), másik nap 1 óra itthoni torna videóra (béres), és 1-1,5 óra bicikli 18km/h. Eddig 1 kiló mínuszt mutat a mérleg. Derékban 2-3centi mínusz. Többet vártam, főleg hogy ezelőtt szinte semmit nem mozogtam. Mi lehet a baj?

2020. márc. 29. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Türelmesebb legyél, ha jól számolsz és számolni kéne a ch-t is!
2020. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfejtettem. 80kilos, 36 éves nő vagyok
2020. márc. 29. 23:27
 3/8 A kérdező kommentje:
A szénhidrátot 100-150g között próbálom tartani
2020. márc. 29. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet az a sok, és a próbálom szó is lehet probléma.
2020. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbálom. Mint pl. Edzés után rizzsel eszem a húst. De ha este edzem (futásnál) már nem eszek. A tornát reggel csinálom a biciklit délután. Igy tudom összehozni. Heti egy pihenő nap, de itt házimunka...
2020. márc. 29. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyél türelemmel, ha hamarabb akarsz komolyabb eredményt, vidd 100 alá a ch-t szigorúan!

A narancslében is van...

2020. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azt kéne nézned, hogy hány kiló mínusz, hanem hogy hány ruhamérettel kisebb!!!!!


Igaz a 80 kg igen sok, abból kéne lefele menni, de....

Mivel elkezdtél edzeni, az úgymond erősít!

Pl lehet, hogy ha nem kezdtél el volna mozogni, csak kőkeményen diétát betartani, akkor már több ment volna le kilóban. Viszont az a 2-3 centi mínusz derékban nem jött volna....!


Nyugi! Csak csináld, hogy mozogsz, és nem eszel felesleges hülyeségeket! Legjobb, ha mérlegre sem állsz hetekig, inkább aztfigyeled, hogy leesik-e már rólad az aktuális ruhád... Meglátod, még eltarthat egy ideig, hogy kilóban alig fogysz, de viszont pl a nadrágaid hosszúak lesznek rád ;-)!

Egyszerűen arról van szó, hogy jobb lesz az alakod, és zsír helyett lesz némi izmod...

Aztán ha kitartó vagy, majd fognak ezek kilóban is látszani!

2020. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen nem az volt a cél hogy gyorsan soványodjak, hanem hogy formálódjak:)

Félek ha nem mozgok és erősítek löttyedt leszek. 36evesen már oda kell figyelni hogy feszes maradjon a bőr.

Remélem hogy éppen azért, mert lassan megy, akkor tartósan és formasan sikerül.

2020. márc. 30. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!