Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lesz ez így...

Szerintetek jó lesz ez így hosszútávon is?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fel szeretném számolni az eddigi életmódomat a zabálást, az összevissza evést. Egy hete kezdtem, két kiló lement. Szeretnék nagyon lassan fogyni, mert 20 évnyi túlsúlyt nem egészséges két hónap alatt ledobni koplalással.

Egyszerűen csak normálisan étkezem. Kb ilyen mintaétrenddel: Reggelire egy vékony szelet pirított kenyér sonkával, zöldségekkel, sovány tejből édesítőszerrel tejeskávé.

Tízóraira egy alma, és mert nagyon kávés vagyok iszom mégegyet :)

Ebédre megeszek mindenfélét, ami egy fejadagnyi. Ha az egy normál tányér töltött káposzta akkor az. Persze kenyér nélkül és nincs desszert, csak leves hozzá.

Délután egy natúr joghurt, megint kávé...

Este mondjuk 2 db főtt virsli 1 főtt tojással, 2 puffasztott rizsszelettel és tea édesítőszerrel.

A mozgás: minden nap 5 km séta.

38 kiló tulsúly van rajtam jelenleg. Ez a 2 kg ami lement, csak a kezdet. Gondolom víz. De elérem ezzel az alját ha végig így csinálom?

Köszi a válaszokat! :)



2020. ápr. 8. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Számok nélkül nem lehet megmondani.
2020. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de elkerülhetetlen, hogy figyelj magadra, a változásokra, hogyan reagál a tested stb. A kezdetekben egyszerű kalóriaszámolást ajánlanék egy hétig kb, hogy lásd, amennyit mozogsz és eszel tényleg deficitben van-e. Aztán később meglátod mi működik annyira nálad, hogy egy életen át tudod tartani. (Nálam pl a kalóriaszámolás nem menne egy életen át) aztán mikor látod, hogy lementek a kilók de gyengébb vagy akkor megint górcső alá venni a diétát. Eszel elég proteint? Edzel eleget? Jól edzel?

Ezért nem tudunk mi itt válaszolni, mert ez egy hosszú és türelmet igénylő folyamat amit csak kellő kitartással, motivációval és önszeretettel lehet végigvinni. Nem tudom hogy ettél ez előtt, ezért mondom, számold meg.

2020. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!