Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakorlattal...

Milyen torna gyakorlattal lehet legjobban leggyorsabban zsírt égetni?

Figyelt kérdés
Hasról és mellről főképpen! Izmosodás nem túl szükséges! Nincs túl sok csak sehogy se megy le!
2010. júl. 27. 11:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szoba bicikli fenét! Ahhoz hogy az ember egészségesen éljen sporoljon meg minden mindenért pénzt kell kidobni? Ha nincs torna cipőm akkor vegyek egy méreg drágát? Hát bam*g futok mezítláb félmeztelen!
2010. júl. 30. 20:15
 12/16 anonim válasza:
100%

Bocsi az offért, de:

ma 16:48

Mennyi idő után látszódott az eredmény és mennyire? Én is a szobabringa+ futás kombinációját fogom elkezdeni.

Ja, és: mennyi feleslegből?

2010. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

én írtam a futást+biciklit

nekem már az első hét után látszott (legalábbis én láttam a többiek még nem) úgy 3 hét után vol szembetűnő a változás, na akkor már többen jegyezték meg:D

én úg ycsináltam h reggeli bőségesen (mehet csoki(ét), túrórudi, kropovit keksz, sőt egy-egy "normális" kocka csoki is (milka, boci stb)

tízórai, uzsi: az tejtermék volt, vagy vmilyen gyümölcs

ebéd: normálisan főttétel, leves, főzelék, tészta (ugyaannyit ettem) és ha volt utána még ment 5-6 db süti is

de a vacsi kevesebb volt, és csak zöldésg-fehérje, tojás, lecsó, hal, kenyér helyett már csak pufirizs, abonett, joghurt gyümölccsel, tej, korpovit keksz kefírrel, paradicsom, saláta, paprika

mellette ásványvíz és minden este zöld tea citrommal

futás fél óra 1 óra szobabicikli, és perzse nyújtás

ennyi volt, semmi olyan h jaj ne fehérlisztet, jaj ezt ne, nem mértéket tartok és fogyok

75ről mentem le 65-re 55 szeretnék lenni október elején, és meg is lesz:D

165centi vok

2010. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Köszi!!!:)
2010. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

heló én is kutakodtam ebben a témában a neten és azt találtam hogy a zsírégetéshez jó az erősítő edzés is de leginkább kardió edzés a jó meg az a leghatásosabb zsírégető

edzés ha egy ideig bemelegítesz aztán pl futásba vagy szobabiciklibe úgy csinálod hogy rövid ideig nagy intenzitással tehát pl. egy percig hű de gyorsan tekersz szobabicón aztán egy percig pihenés ként lassan tekersz.

vagy egy ideig futsz ami nem kocogás mer az is más aztán egy kis séta megin futás megin séta vagy ilyesmi bár én még biztos csak úgy bírnék ki egy perc futást hogy ,,kiköpöm a tüdőm,, úgyhogy nekem a szobabicó való na meg az nem terheli meg annyira az izületeket mint a futás

2012. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Rubint Rékának tényleg nagyon hasznosak az Add önmagad videói! Nekem három hónap alatt a felére csökkent a lábam vastagsága.

A másik, amit ajánlanék, hogy lehet rendelni a Norbitól kaját. Biztos azt gondolod, hogy drága, de ha minden nap főzöl magadnak, az is ugyan annyiból jön ki, mintha onnan rendelnél! Így ráadásul ehetsz is rendesen és finomat, de mégis fogyókúrásat! Az is rengeteget segíthet! :)

2015. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!