Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok?

Miert nem fogyok?

Figyelt kérdés
Nem eszem, pek termekeket, lisztet tartalmazo eteleket, cukrot sem, cukros etelekte, edessegeket, chipszet, uditot sem iszok. Koretet is kevesebbet. Zoldseget annal inkabb. Probalgatok a futassal de 10 perbel tobbet nem birok az igaz. De 70. % ban az etkezes szamit megsem tortenik semmi csak hizok........ nagyon idegesit, 15 kg tol szeretnek meg valni mar ketsegbe vagyok esve. Segitseg kell mert nincs eletkedvem.

2020. ápr. 13. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy ? No? Feri? Hany kg? Milyen magas?

Mit eszel pontosan mondjuk a mai nap

Pontossag alatt grammra ertem, mit iszol?

2020. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kalóriadeficit a lényeg.


ez a 70% dolog meg már kikophatna a tudatokból.


miért nem 80% vagy 75% vagy 62%.

2020. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje próbálkozol?Mmert lehet,hogy csak később fog beindulni a fogyás.Próbálj sok vizet inni,ha mozogni akarsz,a gyors séta is megteszi.
2020. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

29 eves 159 cm 70kg , nő.

Ma egy db tukortojast ettem sonkaval es zoldsegekkel mint paradicsom, uborka, paprika es hagyma. Ebednek gulyas levest ettem kenyernelkul, vacsorara meg paradicsomos csirket kb negyed mell. En gram ertekegyseget nem tudok mondani. Nem tudom ezeket a meresi dolgokat hogy mi ben mennyi es mennyit fogyaszthatok.

Futni igaz kb csak 2 hete kezdtem kb heti 3x 10 perc. Az mondjuk nagyon keves, tudom. De lusta vagyok es nem megy jol. Enni meg mar egy eve igy eszek. De neha persze becsúszott egy kis gyors kaja es alkohol. Gyorsakaja mar nincs. De heti 1x berugunk, lehet az a gond. Sört nem iszok tobbet csak szaraz vorosbort, felesnel max csak whisky. Itthon fogom most kiprobalni a HIT-et.

En tudom hogy kaloriadeficit benn kell lennunk a fogyashoz. Csak tenyleg nem tudom szamolgatni a kaloriakat :/

2020. ápr. 13. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

A tükörtojás az jó lenne,de inkább főtt tojást egyél,az olaj miatt.Kenyeret ehetsz,de olyat amiben vannak magok,lehet kapni szénhidrát csökkentett kenyeret spárban pl,az jó lenne reggelire,1-2 szelet.A gulyást meg ezeket én elhagynám a helyedben,bár nem értek hozzá,nem vagyok dietetikus.Próbálj meg többször keveset enni,és ne egyszer kétszer sokat.Ha beiktatsz a napi menüdbe egy marék olajos magot,pl kesudió,mandula,mogyoró,az segíthet.De zabot is áztathatsz be növényi tejbe,vagy vízbe,kicsi mézzel,gyümölccsel,reggelire.Ebédre jó a natúr csirkemell,gazdag saláta mellé,de ezek legyenek kicsi adagok.Igyál nagyon sok vizet is,meg hallottam,hogy a zöld tea is segít,csak ne rakj bele cukrot.Ha gyümölcsöt eszel,azzal is vigyázz a gyümölcscukor miatt.Vacsira is kicsi csirkemell meg sali,de én olyan este 6-7 után nem nagyon ennék :s köretekkel tudsz kisérletezni pl barna rizs,az tök jó,mert hántolatlan és tele van rosttal,ásványi anyaggal.Az alkoholt meg próbáld meg szüneteltetni,vagy kevesebbet inni.

A futásról meg csak annyit,hogy senkinek sem megy elsőre,elsőnek menj el hosszú sétákra,ha megteheted a vírus miatt.Én is szerencsétlenkedek a kocogással,2 percenként lassítanom kell,mert el vagyok szokva :D

Ha ez sem segít,keress fel egy orvost,mert lehet,hogy pajzsmirigy betegség áll a háttérben,vagy lelki okok miatt is hízhatsz.

2020. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
48%

5 ösre ne hallgass rengeteg tévhitet és hülyeséget írt le és nem kell "kecskévé" változnod ahhoz hogy lefogyj sőt még ahhoz se hogy egészséges legyen az étrended.


Akár fehér kenyeret is ehetsz nyugodtan (bár a teljes kiőrlésű azért jobb lenne) és ha nincs valamilyen emésztési problémád akkor legyen KIEGYENSÚLYOZOTT AZ ÉTRENDED(elég szénhidrát,zsír és fehérje).


Azaz rohadtul nincs szükséged szénhidrát csökkentett sz*rokra mert általában jóval drágábbak és az ízük is ótvarabb mint a normál terméknek.


Az meg hogy a gyümölccsel vigyázni kell egy hatalmas nagy baromság . Nem amíg nem almalékén viszed be a gyümölcsöt hanem almaként addig NEM KELL VIGYÁZNOD A GYÜMÖLCS CUKORRAL. Az hogy este 6-7 után nem ajánlott enni egy másik hatalmas ostobaság mert rohadtul nem számít a fogyás szempontjából hogy mikor viszed be az utolsó kalória forrást.


A barna rizst meg ha nem szereted akkor mésziről kerüld mert a rizs barna vagy fehér rohadtul tele van kalóriával("TÖMEGELŐ ÉTEL"). Sajnos egyesek még mindig azt hiszik hogy a rizs az diétás kaja pedig rohadtul nem az. Szóval ha nem a kedvenc csemegéd a rizs akkor ne tedd bele az étrendedbe. És még annyit hozzátennék hogy igen több a rost a barna rizsbe csak rohadtul nem mész vele semmire mivel tele van Fitinsav-al ami sajnos megakadályozza azt hogy a plusz rostot és ásványi anyagot fel is tudja használni a szervezeted.Lényegében megint csak 1 p*raszt vakítás mivel míg az ára drágább addig az íze sz*rabb. Szóval ha tényleg nem imádod a rizst akkor inkább egyél bármilyen más szénhidrát forrást (pl:krumpli) mert még a fehér kenyérben is kevesebb a kalória és több a rost és a fehérje.


Azzal egyet értek hogy napi többször kéne enni (4-5) sok vizet inni és megpróbálni nem bevinni kalóriát folyadékkal.(max kis tej)Dió mogyoró stb is egészséges de rengeteg kalória szóval csak óvatosan.


De a legfontosabb CSINÁLJ SAJÁT MAGADNAK 1 KALÓRIA DEFICITES ÉTRENDET. Nézz utána hány kalóriára írják a kalkulátorok hogy a te fenntartási kalóriád és annál egyél kevesebbet pár száz kalóriával. Minden nap mérd a súlyod és ha nem csökken a súlyod heti összesítés alapján legalább 0.5% al akkor csökkentsd a kalória bevitelt. Ha többet fogysz mint 1% akkor kicsit növeld a kalória bevitelt. Ennyi.


A kalóriákat meg nem kell számolgatnod ha már van 1 (vagy akár több) étrended. 1 szer kiszámolod hány kalória és mindig ugyan annyit eszel grammban. Anyi a nyitja a dolognak hogy olyan étrendet csinálsz magadnak amire azt mondod hogy ezt szívesen enném minden nap.

2020. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy ahelyett, hogy figyelnél arra amit eszel meg ilyen hülyeségek, menj el heti 2-3* edzeni EDZŐVEL. Ha edző nélkül csinálod akkor amikor elfáradsz simán megállsz pihenni, pedig nem szabad. Egyél mindent amit akarsz, menj el karatézni, kickboxolni, úszni, judozni vagy bármit csinálni, csak olyan helyre menj ami nem hobbi hely hanem arra van hogy jobbá váljon az ember, mert az ilyen hobbi röpisek meg hobbi focisok általában nem edzenek rendesen, és semmit nem fog érni a munkád. A küzdősportot ajánlom, az kemény és tényleg lefogysz tőle.
2020. máj. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!