Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok erre?

Mit tanácsoltok erre?

Figyelt kérdés

4 hónapja kezdtem el egészségesebben étkezni és többet sportolni. Lement 5kg aminek nagyon örültem.

Ebben az időben elkezdtem többet enni és nassolni, és kevesebbet is sportolni.

Igazából a legnagyobb probléma az étkezéssel van, mert egyszerűen nem bírok leállni!

Rengeteg nasi van itthon, és nem bírom egyszerűen megállni hogy ne egyek. Ami még nagyobb probléma hogy leállni se tudok és amolyan "zabarohamok" jönnek rám.

Mit tanácsoltok? Van valami tipp? Esetleg motiváció?



2020. ápr. 22. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy anyukám holnap tortát szeretne sütni :0
2020. ápr. 22. 18:09
 2/3 anonim válasza:
Önfegyelem az egész. Ha van otthon sok nasi akkor oszd be. Pl: Hétfőn 2 müzliszelet Kedden 1 Csipsz stb. Nem baj ha nassolsz csak ne sokat. Az edzésnél pedig elkezdeni nehéz. Ha rendszeresen mozogsz egy fél év és máris egyszerűbb lesz. Ha pedig a kezdésnél nme elég az önfegyelem akkor gondolj a célra. Arra hogy majd ha sikerül eredményt elérned akkor milyen boldog leszel. Ha belenézel a tükörbe mit szeretnél látni? Egy gyenge puhány alakot aki a második percben feladja? Vagy egy olyan embert aki elért valamit? Valamit amire büszke.
2020. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. ápr. 22. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!