Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve, mert ma ráálltam a mérlegre és 90 kg-ot mutatott..

1 hónapja diétázok illetve saját tempóba kocogok mindennap 1-1,5 órát..

Körülbelül 166-168 cm vagyok.. Ehhez a magasságohoz kb 66-68 kg súly az "ideális".


Nagyon szépen megköszönném, hogy ha tudnátok tanácsokat adni, a hatékonyabb fogyásban.

Legkésőbb április végére szeretnék látványosaBB eredményt. Köszönöm.



2019. márc. 19. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy ne akarj másfél hónap alatt 22 kg-t leadni.


Hamarabb el kellett volna kezdeni az életmódváltást

2019. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Mindenképpen lassabban fogyókúrázz, a hirtelen súlyváltozás nagyon 'kinyújtja' a bőrödet.

Kitartás!

2019. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. márc. 19. 21:44
 4/16 anonim válasza:
Volt már mélypont? Utána könnyebb.
2019. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4-es.. Hát mélypont volt már igen.. Nagyon nehezen visel(t)em azt hogy szinte semmi se látszik. Fel akartam adni, de ahhoz meg túlságosan is el akarom érni a célom. Habár egyre kevesebb a motivációm.
2019. márc. 19. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Saját hibámból okulva amiért mindig minden próbálkozásomat feladtam...:Adok egy tanácsot.


Te is TANULJ TÜRELMET. Sajnos az a nagy harci helyzet, hogy a fogyás egy hosszú, hónapokig-évekig tartó folyamat (súlyfelesleg mértékétől függően).

Legyél tudatosabb. Nyugi, tudom miről beszélek. Hónap elején kismilliomodjára álltam neki, de ezúttal megfogadtam, hogy másképp fogok hozzáállni. Nem egyik hónapról a másikra hízik az ember 20-30 stb kilót, tehát ne várj látványos csodaeredményeket hetek után.

Igen, baromi nehéz ezt elfogadni, még én is dolgozom ezen, mantrázok, agyat mosok:) de alakulgat. Ez fejben dől el. Ha úgy állsz hozzá, utána nézel dolgoknak, ésszel csinálod, nem kezdesz hosszútávon tarthatatlan koplalásba, kitartasz sok sok hónapon keresztül, és becsületesen és tudatosan csinálod. Fog menni. Javaslom, hogy egy időre hagyd a francba a mérleget, és mérd magad mérőszalaggal. Mondjuk 2 hetente egyszer.

Mellbőség

Mell alatti rész

Derékbőség

Csípőbőség


Én nem rég kattantam rá megint, 2 hét elteltével mértem körméreteket. Határozottan elkezdtek csökkenni. 2,7,8 és 5 centivel kisebb vagyok a felsoroltakban fentebb.:) Hogy látom -e magamon amikor a tükörbe nézek? Rohadtul nem. De nem is számít. Mérek, tehát tudom hogy működik. És ha centikben működik, idővel majd látszatja is lesz. Combot meg ilyeneket nem szoktam mérni, az nem érdekel.

Hidd el, működik.

Ne a tükröt nézd még, mert egyrészt tök feleslegesen stresszeled és kínzod magad, mert 90 kgból egészségesen 1 hónap alatt, olyan 2, talán 3 kgt fogyhattál max. Huszonvalahány kg feleslegnél szerinted ennek látványosnak kellene lennie? Ugye hogy nem.

Mérd magad centivel. Ha csinálod, betartod rendesen, jól van összeállítva az étrended, akkor megy. Ha nem 2 hét alatt jelentkezik eredmény, akkor 1 hónap alatt. Ha nem 1 akkor másfél vagy 2. Ha akkor sem, akkor valami nem stimmel a kaja körül.

2019. márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4-es Köszönöm :)

A motivációm jelenleg az hogy vezetek kalóriabázist, és kicsit meghajtottam a diétát, és a sporotot is, fele-fele arányban. És ha egy kg mínuszt 8000 ezer kCal-ban merünk hivatalosan is, akkor valamivel több mint 4 kg fogytam.

(Tudom,hogy veszelyés mert fent áll a lehetősége annak hpgy vizet vagy izmot veszítek, de nem koplalok. Eszek csak mértékkel)

2019. márc. 20. 04:16
 8/16 A kérdező kommentje:
Illetve mától, bevezetem magamnak a reggeli futást is. Célom reggel egy óra, este meg annyi amennyit bírok, úgy hogy tudjam másnap reggelre is lesz eneegiám :)
2019. márc. 20. 04:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed, hogy diétázol.
2019. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem sántít a másfél óra kocogás kezdőként ekkora súllyal. Ne csapd be magad.

Napi kb. 1500kcal és fogyni fogsz.

Áprilisra nem lesz látványos eredmény, hiszen 2 hét van addig. Talán júniusra.


Gondolom nem 2 hét alatt hiztál 30kgt,szóval le sem fog menni ennyi idő alatt.

2019. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!