Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek hány hónap alatt...

Nektek hány hónap alatt sikerült lefogyni combból és fenékből?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem olyan alakom van,ami miatt főleg ez a két terület bánja meg a sok egészségtelen kajeszt.... Szóval elhatároztam, hogy mindenféleképpen fogyni akarok, hogy meg legyek elégedve az alakommal és szeressek a bőrömben lenni. Nektek hány hónap alatt sikerült fogynotok? Tisztában vagyok vele, hogy helyi fogyás nincs. Már a héten elkezdtem egészségesen táplálkozni és sportolni a cél érdekében. Nektek milyen módszerek váltak be leginkább ehhez? Mit ajánlotok egy kezdő diétázó számára? 164/60 kg vagyok és legfőképpen a combomon és fenekemen van zsír. Nem is annyira sok, de azért van rajta egy jó pár. A hasamon is szeretnék változtatni, mert ott is van hova fogynom(bár már majdnem lapos hasam van). Milyen gyakorlatokat/edzéseket/ tornákat ajánlottok? Mi a véleményetek Rubint Réka edzés videóiról? Esetleg Kovács Ramiéról? Nektek melyik vált be vagy ezenkívül melyik módszer segítségével fogytatok le? Válaszaitokat előre is köszönöm! :) (UI. Elnézést az írás hibákért, nagyon siettem)

2020. ápr. 23. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Szia, nekem is ezek a problémásabb részek:)

Én kb.14-15 nap alatt fogytam 10 kilót. Ez elég látványos lett és sikerült elérnem a célomat viszonylag kevés idő alatt.

Minden nap elmentem 1 órát futni,illetve még 1 órát bicikliztem vagy valami mást tornáztam. Napi 800-900 kalóriát ettem. Ez elég keves,mert ha jól tudom az ajánlott napi mennyiség min.1200-1500 kcal.

Ezt én úgy tudtam betartani,hogy próbáltam minél kevesebb kaloriájú eteleket enni,hogy minél több beleferjen a 900 kcalba és sok vizet ittam mellé.

Igazából a fogyás nálam talán nem is annyira az etkezesen múlott,inkább a futás az ami sokat segített.

2020. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 15 nap alatt 10 kilót...
2020. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 majd írd meg hogy mennyi jött vissza, feltéve, ha igaz...
2020. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is a futassal ment le egy hónap alatt 10kg.es keves kaja. Mondjuk en 40eves vagyok. Tavaly 3het alatt ment le 15.nekem a futas jött be a legjobban. először a szobaban futottam helyben futas min 60perc.de mar kint futok.
2020. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!