Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három műszak mellett diéta?

Három műszak mellett diéta?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 58 kg. Rendszeresen sporoltok úgyhogy ezzel a részével nincs baja dolgonak. Futni szoktam heti 4x 5 - 15 km közt. Ez attól függ, hogy mennyire van időm munka előtt, utána pedig hogy mennyire van energiám. Gyárban dolgozok, nem mondom hogy könnyű fizikai munkát végzek, kb 6 kgot emelgetek 8 órában. Ez mellé kéne valami olyan étrend, hogy lemenjek pár kg de ne dőljek ki a sorról. Pl délutánosban 18 órakor van vacsora, ha pl salátát eszek csirkemellel 21 órára olyan éhes vagyok, hogy bármit megennék és 23 óra messze van még mire hazaérek. Ezért szeretnék valami normális étrendhez tanácsot kérni Tőletek.

25/N


2020. ápr. 28. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Magas fehérje mellett kevésbé leszel éhes. Tehát a másik 2 étkezésednek is érdemes magas fehérjét tartalmaznia. Esetleg kipróbálhatsz fehérjeport, vagy étkezést helyettesítő port, ha van időd 3-4 deci folyadékot meginni. Vacsora időben megcsinálod, utána szép lassan elkortyolgatod, ahogy elmúlt a jóllakottság érzeted. Illetve saláta helyett/mellé ilyenkor lassan felszívódó szénhidrát legyen köretnek (teljeskiőrlésű tészták pl, vagy barna rizs).
2020. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cserélgesd meg a napi kajáidat. Például délutánosként ne vacsorára edd meg a salátát, hanem azt edd meg ebédre, az ebédedet meg edd meg vacsorára. Az a lényeg, hogy amit megeszel naponta kaját az jó legyen. Az, hogy milyen felosztásban eszed meg szinte mindegy.
2020. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizikai munka mellett én nem éheztetném magam. Nem kell persze mekis kaját meg csak zsírosakat enni, de egy kis saláta némi husival az semmi. Kell neked az erő. Egyébként az az 58 kg valószínűleg inkább izom, mint zsír, ha még ennyit mozogsz is.
2020. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!